REKLAMA

BTV Real Estate

Inwestycje BTV Real Estate (1)

Artykuły o BTV Real Estate

Gdynia City Logistics pozyskała pierwszego najemcę
Powstający przy przy ul. Północnej w Gdyni, nowoczesny, miejski park magazynowo-biurowy Gdynia City Logistics pozyskał pierwszego najemcę, globalnego lidera w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości zrównoważonych materiałów wykończeniowych dedykowanych branży wnętrzarskiej i architektonicznej, firmę Cosentino.
Torus Logistics z pozwoleniem na budowę kompleksu Gdynia City Logistics [WIZUALIZACJE]
W Gdyni przy ul. Północnej, zaledwie 9 km od centrum miasta, niecałe 30 minut jazdy od lotniska i 10 minut od portu powstanie nowy, miejski obiekt magazynowy. Firma Torus w ramach dywersyfikacji działalności pod szyldem Torus Logistics i we współpracy z BTV Real Estate uzyskała pozwolenie na budowę swojego najnowszego projektu Gdynia City Logistics.
Torus Logistics we współpracy z BTV Real Estate wybudują kompleks Gdynia City Logistics [WIZUALIZACJE]
W Gdyni przy ul. Północnej, zaledwie 9 km od centrum miasta, niecałe 30 minut jazdy od lotniska i 10 minut od portu powstanie nowy, miejski obiekt magazynowy Gdynia City Logistics. Firma Torus w ramach dywersyfikacji działalności pod szyldem Torus Logistics i we współpracy z BTV Real Estate otrzymała właśnie decyzję o Warunkach Zabudowy.
REKLAMA