REKLAMA

CLIMAMEDIC Sp. z o.o.

Artykuły o CLIMAMEDIC Sp. z o.o.

Podpisano umowę na budowę nowej siedziby Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i CBZC [WIZUALIZACJE]
W wtorek 22 listopada Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu podpisała umowę z firmą CLIMAMEDIC Sp. z o.o. umowę na budowę nowej siedziby Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i wrocławskiego Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu.
Rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie
W Lubinie powstaje pierwszy w kraju obiekt zapewniający kompleksową opiekę oraz leczenie dzieci i młodzieży na wszystkich trzech poziomach referencyjności. Mowa o Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, pod budowę którego wmurowano dziś kamień węgielny. W uroczystości uczestniczył marszałek dolnośląski Cezary Przybylski oraz członek zarządu województwa Tymoteusz Myrda.
W Lubinie rusza budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży [WIZUALIZACJE]
Nowa duża i ważna inwestycja w Lubinie w województwie dolnośląskim. W sierpniu ruszy w tym mieście budowa Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Będzie to pierwszy i jedyny taki wysokospecjalistyczny ośrodek w regionie, działający na trzech poziomach referencyjności. Łączny koszt inwestycji to ponad 106 milionów złotych.
Politechnika otrzymała 6 ofert w przetargu na generalne wykonawstwo dwóch budynków kompleksu InnoCamp-GEO2
Politechnika Wrocławska otrzymała 6 ofert w przetargu na generalne wykonawstwo budynku WDF oraz AT w...
REKLAMA