REKLAMA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Artykuły o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Ostatnie prace wokół autostradowej obwodnicy Częstochowy. Wybrano wykonawcę
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wybrała wykonawcę pozostałych do zrealizowania prac na odcinku Częstochowa Północ - Częstochowa Blachownia. W przypadku braku odwołań, do podpisania umowy mogłoby dojść w czerwcu br. 
Autostrada A2 na odcinku Łódź-Warszawa ma zostać poszerzona w systemie tradycyjnym
Dobudowa dodatkowych pasów na autostradzie A2 pomiędzy Łodzią a Warszawą powinna zostać zrealizowana w systemie tradycyjnym. Taki jest jeden z wniosków po przeprowadzonych w I kwartale br. konsultacjach rynkowych. Realizacja w tej formule pozwoli na optymalne przygotowanie się do budowy oraz ograniczenie ryzyka związanego z cenami materiałów i usług na rynku.
Przetarg na dokumentację dla rozbudowy A4 Południowej Autostradowej Obwodnicy Krakowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) czeka na oferty wykonawców zainteresowanych opracowaniem dokumentacji dla rozbudowy autostrady A4 o trzeci pas ruchu – od węzła Balice do ul. Kąpielowej w Krakowie.
Postępują prace przy przebudowie DK18 na autostradę A18 [FILM]
Trwają prace przy przebudowie drogi krajowej nr 18 na autostradę. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) zaprezentowała właśnie najnowszy film z realizacji odcinka w województwie lubuskim do granicy z Niemcami w Olszynie i do granicy z województwem dolnośląskim i dalej do miejscowości Golnice.
Podpisano umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz - Toruń
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz - Toruń. To krok milowy dla rozwoju kujawsko-pomorskiej części S10.
Osiem ofert w przetargu na realizację drogi ekspresowej S19 Lutcza - Domaradz
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) otwarła oferty w przetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 pomiędzy Lutczą i Domaradzem (woj. podkarpackie). To odcinek w trudnym terenie, zróżnicowanym wysokościowo i geologicznie, z tunelem i licznymi obiektami inżynierskimi.
Podkarpackie: Kolejne osiem kilometrów szlaku Via Carpatia udostępnione kierowcom
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) oddała do ruchu ostatni element szlaku Via Carpatia pomiędzy granicą województw lubelskiego i podkarpackiego a Rzeszowem. To odcinek Zdziary - Rudnik nad Sanem. Tym samym w woj. podkarpackim kierowcy mają już do dyspozycji prawie 82 kilometry trasy S19.
Postępują prace na budowie Wschodniej Obwodnicy Krakowa [ZDJĘCIA]
Polsko-tureckie konsorcjum, w skład którego wchodzą firmy Mosty Łódź S.A. i Gulermak buduje Wschodnią Obwodnicę Krakowa, czyli krakowski odcinek drogi ekspresowej S7. Koszt kontraktu opiewa na kwotę ponad półtora miliarda złotych.
GDDKiA przygotowuje się do realizacji kolejnych inwestycji drogowych na Dolnym Śląsku
Nowe odcinki dróg szybkiego ruchu oraz obwodnice miejscowości, o łącznej długości ponad 300 km, wzbogacą w najbliższych latach sieć dróg krajowych Dolnego Śląska. Złożony i długotrwały proces prac przygotowawczych już się rozpoczął. Sprawdzamy, jak postępują prace nad dokumentacją.
Można rozpocząć prace przygotowawcze dla Drogi Czerwonej w Gdyni
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Centralnym Portem Komunikacyjnym podpisała porozumienie o finansowaniu prac przygotowawczych dla budowy Drogi Czerwonej w Gdyni.
REKLAMA