REKLAMA
Grupa Arche

Grupa Arche

Inwestycje Grupa Arche

Artykuły o Grupa Arche

Arche Fabryka Samolotów w Mielnie-Unieściu już otwarta
Ruszyły rezerwacje wakacyjnych terminów w Arche Fabryce Samolotów w Mielnie-Unieściu. 18 obiekt z kolekcji Grupy Arche położony w spokojnej okolicy kurortu, pomiędzy Morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno został właśnie otwarty.
Grupa Arche rusza z rewitalizacją 10 zabytkowych obiektów w Polsce
Niedawno Grupa Arche SA opublikowała coroczny raport, w którym wskazuje, że w 2022 r. osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 495,2 mln zł, które zwiększyły się o 38,9 proc. w porównaniu do 2021 r. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 101,1 mln zł, czyli o 28,16 proc. więcej r./r. Natomiast zysk netto to 67,6 mln zł — wzrost o 21,14 proc. r./r. W ub.r. przychody z działalności deweloperskiej stanowiły 40,41 proc., a z działalności hoteli 48,45 proc. Pozostałe wpływy to sprzedaż prefabrykatów, mebli i gastronomia. W 2022 r. Arche sprzedała 317 lokali w tym 124 mieszkalne i 193 hotelowe.
Znany, duży polski inwestor zamierza kupić Fort Szczęśliwice w Warszawie
Kolejna duża transakcja na rynku działek inwestycyjnych w Warszawie. Znana, duża polska firma Arche chce kupić Fort Szczęśliwice, położony między ulicami: Śmigłowca, Drawską, Zadumaną i Alejami Jerozolimskimi, w dzielnicy Ochota.
Nowe inwestycje w Polsce z wyburzeniami w tle [komentarz ekspercki]
Inwestorzy poszukują projektów, które mogą zapewnić dobry zysk. Czy w najbliższym czasie będziemy obserwować wysyp inwestycji opartych na zmianie funkcji istniejących nieruchomości na zabudowanych gruntach?
Grupa Arche podpisała ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu
Grupa Arche podpisała wczoraj ostateczną umowę zakupu zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Firma zakupiła bytomski zabytek za 10 mln złotych.
Przy lotnisku we Wrocławiu otwarto nowy hotel [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu, u zbiegu ulic Granicznej i Rdestowej, niespełna 900 metrów od wrocławskiego Portu Lotn...
Przy lotnisku we Wrocławiu powstał nowy hotel. Wkrótce otwarcie [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
We Wrocławiu, u zbiegu ulic Granicznej i Rdestowej, w pobliżu wrocławskiego Portu Lotniczego, powsta...
Wrocław: Przybędzie dużo nowych hoteli
W ciągu najbliższych trzech latach na hotelowej mapie Wrocławia pojawi się kilkanaście nowych hoteli...
Grupa Arche buduje kolejny hotel w Warszawie
Inwestor realizuje kilka projektów w województwie mazowieckim, z tego dwie – w stolicy. Finalizacja...
Opóźnienia przy budowie Koszary Hotel
W podwarszawskiej gminie – Góra Kalwaria grupa Arche podjęła się przebudowania i stworzenia z d...
WWWhttp://www.arche.pl
Telefon22 319 80 80

Opis

Grupa Arche ma na koncie ponad 6500 mieszkań i domów oraz 7 hoteli. Pierwsza inwestycja to osiedle Królowej Marysieńki, a kolejne to inwestycje przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie, na Saskiej Kępie przy ul. Jakubowskiej oraz osiedla: przy ul. Zięby nad Jeziorkiem Imielińskim, osiedle Woronicza, osiedle przy ul. Spacerowej w Konstancinie, zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów, osiedle Albartosów na Ursynowie. Grupa Arche zrealizowała również siedem projektów hoteli w takich miastach jak Siedlce, Konstancin, Łochów, Łódź, Janów Podlaski, Warszawa i Lublin. Firma szczyci się, że prócz typowej działalności firmy budowlanej odpowiedzialnej za budowę domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów, jest także zaangażowana w rewitalizację i renowację zabytków.
REKLAMA