REKLAMA

HB Reavis Group

Artykuły o HB Reavis Group

Varso Tower w 2023 roku udostępni dla turystów taras widokowy na wysokości 230 metrów
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wieżowców i panoram Warszawy. Właściciel najwyższego budynku w Unii Europejskiej, 310-metrowego biurowca Varso Tower, firma HB Reavis w przyszłym roku udostępni turystom taras widokowy znajdujący się na wysokości 230 metrów.
Najwyższy wieżowiec w Warszawie i Unii Europejskiej, 310-metrowy biurowiec Varso Tower gotowy [ZDJĘCIA]
HB Reavis zakończył przy ul. Chmielnej 73 budowę najwyższego wieżowca w Warszawie i Unii Europejskiej (pod względem wysokości architektonicznej) – Varso Tower. Wysokość tego wieżowca wraz z zamontowaną na jego dachu iglicą wynosi 310 metrów. Wkrótce do biurowca wprowadzą się pierwsi najemcy.
Szwedzka firma informatyczna Tink otworzy biuro w Varso 2 w Warszawie
Szwedzka firma informatyczna Tink wynajmie nową przestrzeń w Warszawie – 1700 mkw. w biurowcu Varso 2. Firma rozpocznie przeprowadzkę do nowego biura na przełomie tego roku.
Firma farmaceutyczna Servier Polska Services nowym najemcą kampusu biurowego Forest w Warszawie
Firma farmaceutyczna Servier Polska Services podpisała z HB Reavis umowę dotyczącą wynajmu 2,3 tys. mkw. powierzchni w kampusie biurowym Forest. Pracownicy firmy farmaceutycznej Servier wkrótce skorzystają z przestrzeni pracy na 5. piętrze biurowca.
Amerykańska firma Emerson Process Management powiększa swoje biuro w Warszawie
Firma Emerson Process Management należąca do amerykańskiego koncernu Emerson Electric Inc. zdecydowała się rozszerzyć umowę najmu w Konstruktorska Business Center o dodatkowe 2,5 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Za rok centrala Banku Pekao przeniesie się do 120-metrowego wieżowca Forest w Warszawie
Za rok centrala Banku Pekao przeniesie się do nowo wybudowanego przez HB Reavis wieżowca Forest przy ul. Burakowskiej w Warszawie. Firma zajmie wieżowiec Pekao Tower. Umowa na wynajem aktualnej siedziby Pekao w kompleksie Lipowy Office Park przy ul. Żwirki i Wigury kończy się w przyszłym roku.
HB Reavis zakończyło budowę kampusu biurowego Forest w Warszawie [ZDJĘCIA]
HB Reavis, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, uzyskała pozwolenie na użytkowanie 120-metrowej wieży Forest. Nowy warszawski wieżowiec jest częścią kampusu biurowego oferującego łącznie 78 tys. mkw. powierzchni. Pełna zieleni inwestycja nastawiona na dobrostan pracowników cieszy się dużym zainteresowaniem najemców, którzy wynajęli już większość biur przed ukończeniem budowy.
INFOR PL nowym najemcą wieżowca Forest w Warszawie [ZDJĘCIA + FILM]
HB Reavis, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, wynajęła Grupie INFOR PL 3,2 tys. mkw. powierzchni w budynku Forest w Warszawie. Nowy najemca doskonale zna okolicę, a niebawem jego pracownicy skorzystają z dodatkowych udogodnień w nowoczesnym biurowcu na pograniczu Woli, Śródmieścia i Żoliborza.
W Warszawie powstaje Varso Tower, najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej [FILM]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Varso Tower, najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej pozyskał nowego, dużego najemcę
Kancelaria CMS zmieni lokalizację swojego warszawskiego biura przenosząc się do najwyższego budynku...
REKLAMA