REKLAMA

Karuzela Holding

Artykuły o Karuzela Holding

Wmurowano kamień węgielny pod park handlowy Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju [WIZUALIZACJE]
Proces budowy Karuzeli Jastrzębie-Zdrój – przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Projekt realizowany przez firmy Karuzela Holding i Mitiska REIM zaoferuje na powierzchni około 12 000 mkw. 15 dużych sklepów najbardziej popularnych obecnie marek i prawie 350 miejsc parkingowych.
Znana jest data otwarcia parku handlowego Karuzela w Białej Podlaskiej
Prace budowlane na terenie Karuzeli w Białej Podlaskiej dobiegły końca, a najemcy przygotowują już swoje salony do przyjęcia pierwszych klientów. Oficjalna inauguracja największego w regionie kompleksu handlowego odbędzie się 13 września.
Budowa galerii handlowej Karuzela w Białej Podlaskiej na ukończeniu
Prace wykończeniowe na terenie budowy Karuzeli w Białej Podlaskiej dobiegają końca. Już we wrześniu br. klienci będą mogli zrobić zakupy w sklepach swoich ulubionych marek w największym kompleksie handlowym w regionie.
W Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęła się budowa nowego, dużego parku handlowego
Projekt Karuzela Jastrzębie-Zdrój wszedł w nowy etap realizacji. Zakończył się przetarg, który wyłonił generalnego wykonawcę, firmę CFE Polska, która to firma na początku sierpnia rozpoczęła budowę. Park handlowy Karuzela na powierzchni ok. 12.000 mkw. GLA zapewni klientom możliwość zakupów w 15 sklepach popularnych marek. Otwarcie kompleksu przewidziane jest w II kwartale 2024 roku.
W Opocznie powstanie nowy, duży park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie łódzkim planowana jest budowa kolejnego nowego parku handlowego. Spółka Karuzela Holding z Warszawy wystąpiła w połowie lipca z wnioskiem o pozwolenie na budowę zespołu obiektów handlowo-usługowych w Opocznie.
Już wkrótce rozpocznie się budowa największego parku handlowego w Jastrzębiu-Zdroju [WIZUALIZACJE]
Już wkrótce rozpocznie się budowa największego parku handlowego w Jastrzębiu-Zdroju. Inwestycja zlokalizowana będzie na powierzchni prawie trzech hektarów, w obrębie ul. Jana Pawła II oraz Armii Krajowej.
Nasycenie rynku centrami handlowymi w Polsce jest nieznacznie poniżej poziomu średniej dla Europy Zachodniej
Według najnowszych danych nasycenie rynku centrami handlowymi w Polsce jest nieznacznie poniżej poziomu średniej dla Europy Zachodniej. Dzięki czemu to parki handlowe wyznaczają obecnie kierunki rozwoju sektora handlowego i dominują pod względem przyrostu podaży. Jednak oba formaty będą się mierzyć teraz ze znacznymi wzrostami kosztów energii elektrycznej, eksploatacji i czynszów oraz wymogami polityki ESG. Czy sprostają tym wyzwaniom?
Park handlowy Karuzela Jastrzębie-Zdrój otrzymał pozwolenie na budowę
Na działce o powierzchni 3,8 ha położonej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Broniewskiego powstanie jednopoziomowy budynek z zewnętrznym parkingiem i drogami dojazdowymi.
[warmińsko-mazurskie] Karuzela w Ełku blisko ukończenia
18 czerwca br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na galerii Karuzela w Ełku. Oznacza to zako...
[warmińsko-mazurskie] Budowa Karuzeli w Ełku rozkręciła się na dobre
We wtorek, 10 grudnia 2019 roku, w obecności władz Ełku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia w...
REKLAMA