REKLAMA

LAB3

Artykuły o LAB3

Co buduje się w Poznaniu? Przegląd najciekawszych inwestycji [FILM]
Kontynuujemy cykl filmów i artykułów pokazujących co aktualnie buduje się w największych miastach Polski. Dziś zaglądamy z wizytą do stolicy Wielkopolski, jednego z najdynamiczniej rozwijających się od wielu lat polskich miast, do Poznania. Przegląd najciekawszych naszym zdaniem inwestycji, jakie realizowane są obecnie w tym mieście.
Na poznańskich Wolnych Torach powstanie 55-metrowy budynek Kolejova1 [WIZUALIZACJE]
W stolicy Wielkopolski jeszcze w tym roku ma ruszyć nowa, duża inwestycja na terenie tzw. "Wolnych Torów". Przy ulicy Kolejowej 1, na Łazarzu swoją nowa inwestycję Kolejova 1 zamierza zrealizować firma Novaform Polska.
Właściciel Wola Park, Ingka Centres otworzy w Warszawie zrewitalizowane Ogrody Ulricha [WIZUALIZACJE]
Dzięki inicjatywie Ingka Centres dawne gospodarstwo ogrodnicze rodziny Ulrichów odzyskuje swój blask. Historia Ogrodów sięga XIX wieku, kiedy Jan Bogumił Ulrich założył ogród handlowy i wzniósł pierwsze w Warszawie żelazne szklarnie. W kolejnych latach przedsiębiorstwo prężnie się rozwinęło, a sławę rodzinie Ulrichów przyniosła hodowla egzotycznych, niespotykanych dotychczas w kraju roślin i owoców, w tym ananasów. Kolejny z rodu, Christian, przeniósł zakład na tereny wsi Górce, w miejsce, przy którym stoi znany warszawiakom Wola Park.
W Warszawie kończy się rewitalizacja historycznych Ogrodów Ulricha [WIZUALIZACJE]
Dawne gospodarstwo ogrodnicze rodziny Ulrichów, która wsławiła się w przedwojennej Warszawie hodowlą ananasów, odzyskuje swój blask. Dzięki inicjatywie Wola Parku, należącego do Ingka Centres, kompleks stanie się miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas, dobrze zjeść oraz odpocząć wśród miejskiej zieleni. Otwarcie Ogrodów Ulricha zaplanowano na 12 października br.
REKLAMA