REKLAMA

LCP Properties

Artykuły o LCP Properties

Dobiega końca komercjalizacja M Park Pionki
Należący do inwestującej w nieruchomości, międzynarodowej grupy M Core – LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych sfinalizował kolejne dwie umowy dla swojego aktualnego projektu deweloperskiego – M Park Pionki. Do grona najemców tej nieruchomości dołączyli CCC i Xtreme Fitness. W zaawansowanych negocjacjach pozostają dwa ostatnie, z łącznie czternastu lokali przewidzianych w tym projekcie. Otwarcie M Park Pionki planowane jest na IV kwartał 2024 roku.
Rusza budowa 50 parku handlowego M Park w Polsce
LCP Properties rozpoczyna w Polsce realizację 50 parku handlowego pod szyldem M Park. Obiekt powstanie w miejscowości Pionki w województwie mazowieckim (powiat radomski). Przedstawiciele lokalnych władz miasta Pionki, z Burmistrzem na czele, wraz z przedstawicielami LCP Properties, jednego z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oraz Family Partners – partnera biznesowego LCP, a jednoczenie generalnego wykonawcy, spotkali się na działce przyszłego M Park Pionki, by dokonać symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod ten projekt.
W 2023 r. w Polsce powstały 34 nowe obiekty handlowe. Kolejnych 15 zmodernizowano i rozbudowano
Zasoby powierzchni handlowych w 2023 roku wzbogaciły się o kolejne nowe obiekty. Z danych zebranych przez Polską Radę Centrów Handlowych wynika, że ubiegłym roku w Polsce powstało 35 nowych obiektów handlowych, a kolejnych 14 zostało rozbudowanych lub zmodernizowanych. Ich łączna powierzchnia handlowa wyniosła ponad 424 tys. mkw. GLA, w tym 149 tys. mkw. GLA oddano w I półroczu, a kolejne 275 tys. mkw. GLA w II półroczu 2023 r. Dzięki tym inwestycjom całkowita powierzchnia polskich obiektów handlowych na koniec 2023 r. przekroczyła 13,38 mln mkw. GLA.
LCP Properties wybuduje Multipark Gdańsk [WIZUALIZACJE]
LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oraz rozwijający działalność w sektorze małych powierzchni magazynowych (SBU) pod marką Multipark otrzymał kolejne pozwolenie na budowę projektu tego typu, tym razem w Gdańsku. Multipark Gdańsk w pierwszym etapie to ponad 5 400 mkw. GLA z osiemnastoma modułami. Otwarcie projektu planowane jest na IV kwartał 2024 r.
Znamy nazwy dwóch kolejnych najemców nowego parku handlowego M Park Reda
LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych, podał nazwy kolejnych dwóch najemców, którzy otworzą swoje sklepy w budowanym aktualnie M Park Rada. Są nimi TEDi oraz Verona. M Park Reda to projekt deweloperski LCP, w ramach którego otwartych zostanie 13 sklepów na łącznej powierzchni 4 433 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w połowie maja 2023 r., natomiast otwarcie planowane jest na marzec 2024 r.
LCP Properties kupił II etap parku handlowego w Ząbkowicach Śląskich
Firma LCP Properties sfinalizowała od P.A. NOVA S.A. zakup wybudowanego w ramach drugiego etapu, parku handlowego w Ząbkowicach Śląskich. Tym samym ponad 1 700 mkw. GLA zostało dodanych do wcześniejszych 9 755 mkw., które powstały w pierwszym etapie inwestycji, zakupionym przez LCP od tego samego developera, w lutym 2023 roku.
LCP Properties wynajmuje powierzchnie w swoich SBU i startuje z kolejnym projektem Multipark Sosnowiec [WIZUALIZACJE]
LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oraz rozwijający działalność w sektorze małych powierzchni magazynowych (SBU) pod marką Multipark, wynajął cztery moduły w swoich projektach Multipark Bydgoszcz i Multipark Zabrze na łącznie 1 400 mkw. Firma ma także ambitne plany w zakresie dalszego rozwoju tej części swojego biznesu, a potwierdzeniem tego jest przyznane pozwolenie na budowę Multipark Sosnowiec. Projekt ten, z łącznie niemal 8 300 mkw. GLA zostanie otwarty w IV kwartale 2024 roku.
Kolejny inwestor planuje budowę nowego parku handlowego w Olsztynie
Kolejny inwestor zamierza wybudować w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego nowy park handlowy. Tym razem jest to firma LCP Properties z Warszawy, należąca do M Core, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych.
LCP Properties finalizuje refinansowanie siedmiu kolejnych nieruchomości handlowych. W planach zakup nowych działek
Należący do grupy M Core – LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych zakończył z sukcesem proces refinansowania w formie leasingu nieruchomości, dla kolejnych siedmiu swoich obiektów.
LCP Properties otworzy nowy, duży park handlowy w województwie mazowieckim
Należący grupy M Core – LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych sfinalizował zakup działki w Pionkach pod przyszły M Park, z pozwoleniem na budowę oraz 60% poziomem komercjalizacji, od swojego partnera biznesowego Family Partners. Przyszły M Park Pionki to niemal 9 300 mkw. GLA z łącznie 17 najemcami. Prace budowalne rozpoczną się jeszcze w tym roku, a oficjalne otwarcie planowane jest na IV kwartał 2024 r.
REKLAMA