REKLAMA

LCP Properties

Artykuły o LCP Properties

Plac Vogla na warszawskim Wilanowie został sprzedany
Centrum handlowo-usługowe Plac Vogla na warszawskim Wilanowie zostało sprzedane. Nowym właścicielem została firma LCP Properties. To kolejna i według zapowiedzi, nie ostatnia nieruchomość o charakterze handlowym w portfelu tej grupy inwestycyjnej. Plany rozwoju firmy zakładają dalsze zwiększanie udziału w tym segmencie, również poprzez własną działalność deweloperską.
Powierzchnia handlowa oferowana w ramach rozbudowy Galerii Emka w Koszalinie została w 100 proc. wynajęta
Powierzchnia handlowa oferowana w ramach rozbudowy Galerii Emka w Koszalinie została w 100 proc. wynajęta sieciowym markom. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano na marzec 2023 roku. Inwestorem i właścicielem kompleksu jest firma LCP Properties.
W Koszalinie trwa rozbudowa Galerii Handlowej EMKA
Galeria handlowa Emka w Koszalinie zyska dodatkowe 10 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz rozrywkowej w nowo budowanej części inwestycji. Docelowo obiekty należące do LCP Properties zostaną połączone w kompleks handlowy o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 25 000 mkw.
LCP Properties nowym właścicielem parku handlowego Prochownia Łomianki
Ghelamco Poland poinformowało o sprzedaży parku handlowego Prochownia Łomianki. Nowym nabywcą budynku jest grupa LCP Properties. Prochownia Łomianki zlokalizowana jest przy ulicy Warszawskiej – głównej ulicy handlowej Łomianek. Park handlowy zrealizowany przez Ghelamco to obiekt o łącznej powierzchni 5 500 mkw., obejmujący 21 lokali usługowo-handlowych.
LCP otrzymało pozwolenie na użytkowanie parku handlowego M Park II w Rawie Mazowieckiej
LCP otrzymało pozwolenie na użytkowanie nowego parku handlowego w Rawie Mazowieckiej – M Park. To drugi tego typu obiekt w tym mieście będący w portfelu Grupy LCP.
Refield stawia na Podkarpacie. Wybuduje pasaże handlowe w Sanoku i Leżajsku [WIZUALIZACJE]
Refield, jeden z najbardziej aktywnych graczy deweloperskich w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj stawia na Podkarpacie. W tym rejonie Polski zainwestuje w dwóch miastach: Sanoku i Leżajsku.
Inwestorzy wracają na rynek nieruchomości handlowych w Polsce
W pierwszym półroczu 2022 r. kluczowe czynniki kształtujące rynek nieruchomości handlowych w Polsce wróciły do poziomu sprzed pandemii – w tym sektorze odnotowuje się dobre wyniki zarówno w przypadku obrotów, jak i wskaźnika odwiedzalności (footfall), a centra handlowe generują atrakcyjne zwroty dla inwestorów. Zauważalne jest też ożywienie na handlowym rynku inwestycyjnym. Obserwujemy jednak zmianę trendów.
[Bydgoszcz] Kolejna umowa najmu w Logistic & Business Park Bydgoszcz przedłużona
Firma PHUP Gniezno Sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu blisko 4 700 mkw. powierzchni biurowo-magazyno...
[Bydgoszcz] Firma spedycyjna najemcą w centrum logistycznym Logistic & Business Park
Firma MBS Logistics wynajęła blisko 2 800 mkw. powierzchni magazynowej oraz ok. 70 mkw. powierzchni...
REKLAMA