REKLAMA

MDC² Sp. z o.o.

Inwestycje MDC² Sp. z o.o. (1)

Artykuły o MDC² Sp. z o.o.

Amerykańska firma AFL otworzy w Gliwicach fabrykę kabli światłowodowych
Kolejna światowa firma stawia na województwo śląskie i Gliwice. MDC² wraz z Invesco Real Estate sfinalizowali najem powierzchni z firmą AFL, która wynajęła ok. 10,8 tys. mkw. w MDC² Park Gliwice. Wraz z podpisaniem umowy najmu ten międzynarodowy koncern wkracza do Polski z produkcją.
Firma technologiczna nowym najemcą MDC² Park Gliwice
MDC² zawarła umowę najmu 8,4 tys. mkw. powierzchni z firmą technologiczną, która tworzy rozwiązania dla branży e-commerce, medycznej, świata sportu i innych branży.
Made in Poland, Jawor. Milion silników z Mercedes-Benz Manufacturing Poland!
11 stycznia na pewno zapisze się na kartach historii Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze, na Dolnym Śląsku. To właśnie tego dnia z linii produkcyjnej wyjechał MILIONOWY silnik Made in Jawor.
Rohlig SUUS Logistics stawia na Gliwice. Otworzył nowoczesny magazyn typu multicustomer
Największy polski operator logistyczny, firma Rohlig SUUS Logistics po raz kolejny zainwestowała w województwie śląskim. Otworzyła w Gliwicach nowoczesny magazyn typu multicustomer o powierzchni 20 tys. mkw. W regionie śląskim SUUS stawia na kompleksowe wsparcie klientów, m.in. w zakresie logistyki kontraktowej, dystrybucji do krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz usług celnych.
MDC² Park Gliwice z nowym, dużym najemcą z branży IT
MDC² i Invesco Real Estate sfinalizowali najem 10 784 mkw. powierzchni w MDC² Park Gliwice. Nowym najemcą została międzynarodowa spółka dostarczająca kompleksowe rozwiązania IT dla rynków energetycznych, dostawców usług, przedsiębiorstw z branży przemysłowej. W transakcji najmu doradzała agencja Colliers.
Ruszyła budowa MDC² Park Łódź South
MDC² rozpoczęło oficjalnie budowę MDC² Park Łódź South. Projekt jest zlokalizowany w Głuchowie – 19 km na południe od granicy Łodzi, i posiada bezpośredni dostęp do węzła Tuszyn. Autostrada A1 jest głównym szlakiem komunikacyjnym przebiegającym od północnej do południowej granicy Polski.
Największy w Europie sklep internetowy z perfumami i kosmetykami otworzy magazyn w MDC² Park Łódź South
MDC² i Fortress Real Estate Investments sfinalizowały najem powierzchni 28 575 mkw. w ramach parku logistycznego MDC² Park Łódź South. Najemcą jest firma Notino, największy w Europie sklep internetowy z perfumami i kosmetykami.
W województwie śląskim powstaje nowy park dystrybucyjno-logistyczny MDC2 Park Gliwice
Rozpoczęła się budowa W MDC2 Park Gliwice. Kompleks składać się będzie z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 57 tys. mkw., zlokalizowanych na działce o powierzchni 13,4 hektara. Projekt jest w całości finansowany przez Invesco, inwestora i zarządcy aktywów nieruchomości komercyjnych.
Firma z sektora technologii medycznych nowym, dużym najemcą MDC 2 Park Kraków South
MDC 2 – deweloper zrównoważonych powierzchni magazynowych i logistycznych działający na polskim rynku – i Generali Real Estate (poprzez paneuropejski fundusz Generali Real Estate Logistics Fund, GRELF) sfinalizowały najem budynku o powierzchni 36 200 mkw. w ramach MDC 2 Park Kraków South. Najemca – jedna z wiodących firm z branży technologii medycznych – jeszcze w tym roku zacznie działalność w obiekcie certyfikowanym w systemie BREEAM New Construction na poziomie Excellent.
MDC2 wybrało generalnego wykonawcę dla MDC2 Park Gliwice
MDC2 – działający na polskim rynku deweloper zrównoważonych powierzchni magazynowych i przemysłowych – wybrał generalnego wykonawcę dla swojego projektu MDC2 Park Gliwice. Kontrakt na realizację inwestycji podpisano z polską firmą Rex-Bud Budownictwo.
REKLAMA