MDC2 Park Gliwice

MDC2 Park Gliwice

Logistyka/Gliwice/Pszczyńska
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje MDC2 Park Gliwice

O inwestycji MDC2 Park Gliwice

MDC2 Park Gliwice to nowoczesne centrum dystrybucyjne zlokalizowane u zbiegu dwóch najważniejszych polskich autostrad A1 i A4. A4 biegnie ze wschodu na zachód przez Polskę, zaczynając od Ukrainy, idąc dalej na zachód przez Niemcy aż do Hiszpanii. A1 biegnie z północy na południe, łącząc porty bałtyckie z Morzem Śródziemnym.
MDC2 Park Gliwice znajduje się po południowo-wschodniej stronie Gliwic. Główne szlaki komunikacyjne okolic to także liczne drogi krajowe, tj. autostrada regionalna – Drogowa Trasa Średnicowa, którą można śmiało nazwać „autostradą wewnętrzną” Aglomeracji Górnośląskiej. Całkowita powierzchnia najmu budynków wynosi 52 000 mkw.
MDC2 Park Gliwice to nowoczesny, innowacyjny i przyjazny środowisku park magazynowy, zaprojektowany z myślą o wygodzie najemców i przyszłości planety. Wszystkie nieruchomości spod szyldu MDC2 to obiekty nowoczesne, wygodne i ekologiczne. Charakteryzuje je niska emisja dwutlenku węgla, spalin i innych zanieczyszczeń przenikających do środowiska, co jest potwierdzone certyfikatami wydanymi przez niezależne podmioty.

Opinie o MDC2 Park Gliwice

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji MDC2 Park Gliwice
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji MDC2 Park Gliwice
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA