REKLAMA

Ogólnopolski Operator Oświaty

Artykuły o Ogólnopolski Operator Oświaty

Galileo Lublin. W dzielnicy Wrotków ruszają nowe, bezpłatne przedszkole i szkoła [ZDJĘCIA]
Ponad 150 dzieci – przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy – od września będzie chodzić do dwóch nowych, publicznych placówek przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie. Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty, dzięki dobrej współpracy z miastem i deweloperem, w ekspresowym tempie uruchomiła przedszkole i szkołę podstawową Galileo w dzielnicy Wrotków.
Pionierzy ze SPECTO. Fundacja oświatowa zbudowała w Poznaniu publiczną szkołę
Nowoczesny, piętrowy budynek z 16 salami lekcyjnymi, doskonałe warunki do nauki, wymarzona, profesjonalna sala gimnastyczna, a przede wszystkim 350 nowych miejsc dla uczniów i przedszkolaków. Edukacyjna fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty otwiera nową siedzibę Publicznej Szkoły Podstawowej SPECTO na poznańskim Fabianowie.
Warsztaty z robotami zamiast dzwonków. We wrześniu rusza szkoła SPECTO na Maślicach [FILM + ZDJĘCIA]
Nowa, Publiczna Szkoła Podstawowa SPECTO przy ul. Lubelskiej we Wrocławiu od września przyjmie pierwszą setkę pierwszoklasistów. Ma dla nich nie tylko nowoczesny, ekologiczny budynek, ale także unikatowy pomysł na atrakcyjną realizację podstawy programowej.
We Wrocławiu rusza Ukraińskie Centrum Edukacji [FILM]
Po roku doświadczeń, zebranych podczas prowadzenia we Wrocławiu klas przygotowawczych dla dzieci z Ukrainy, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty w nowym roku szkolnym rozwija projekt. W biurowcu Green Tower powstało Ukraińskie Centrum Edukacji. Będzie więcej nauki języka polskiego i oferta opieki dla dzieci pracujących rodziców.
Prywatny inwestor wybuduje duży zespół szkolno-przedszkolny we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejna duża placówka oświatowa. Zrealizuje ją jeden z deweloperów, inwestujących na terenie Wrocławia. Nowa inwestycja powstanie w północno-zachodniej części miasta, na terenie jednego z najszybciej rozwijających się osiedli – Maślicach. Na inwestycję czekają z niecierpliwością z roku na rok coraz bardziej liczniejsi mieszkańcy tej części Wrocławia.
We Wrocławiu w ekspresowym tempie powstanie pierwsza modułowa szkoła
Na początek: sto nowych miejsc w czterech klasach szkoły podstawowej, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne i świetlica. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty, dzięki współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia nową szkołę przy ul. Lubelskiej uruchomi w ciągu czterech miesięcy. Pierwsi uczniowie zasiądą w ławkach już we wrześniu.
Projekt Galileo. W Lublinie mają pomysł na publiczną oświatę
Czy można w niecałe pół roku uruchomić nowoczesną, publiczną szkołę i przedszkole na kilkaset miejsc? Jak je utrzymać z subwencji oświatowej, bez potrzeby dokładania z samorządowego budżetu? W jaki sposób opracować i zrealizować ambitny, atrakcyjny program nauczania? W Lublinie powstaje właśnie odpowiedź na te pytania. Dzięki współpracy samorządu, dewelopera i fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty.
We Wrocławiu zostanie wybudowane kolejne nowe, duże prywatne przedszkole ze żłobkiem [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu zostanie wybudowane kolejne nowe, prywatne przedszkole ze żłobkiem. Tym razem w zachodniej części Wrocławia, na Stabłowicach. Inwestycja ta jest bardzo oczekiwana przez mieszkańców tej części miasta. Stabłowice od kilku lat przeżywają szybki rozwój, powstaje tu wiele nowych inwestycji mieszkaniowych.
REKLAMA