REKLAMA

Orbis

Artykuły o Orbis

Stare wieżowce w Warszawie
Wracamy do Was z nowym zestawieniem. Tym razem przyglądamy się kilku starym wieżowcom w stolicy powstałym przed 1989 rokiem. Zapraszamy na film!
Znana polska firma modowa zrezygnowała z zakupu nieruchomości we Wrocławiu
Znana polska firma z branży modowej nie zdecydowała się jednak na zakup nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska. Chodzi o znanego projektanta i sprzedawcę, spółkę Monnari Trade S.A. z Łodzi.
Zabytkowy Grand Hotel przyjmuje już gości. To pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Łodzi [FILM+ZDJĘCIA]
Zabytkowy Grand Hotel w Łodzi, po czteroletnim remoncie i przebudowie, otwiera swoje podwoje przy ulicy Piotrkowskiej, stając się pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem w tym mieście.
Zabytkowy hotel Grand w Łodzi po gruntownym remoncie. Wkrótce otwarcie [FILM+ZDJĘCIA]
Po trwającym 4 lata remoncie do ponownego otwarcia szykuje się Hotel Grand, najsłynniejszy z hoteli w Łodzi o historii sięgającej 1888 r. Zaoferuje gościom całkiem nową jakość pobytu w swoich progach. Będzie pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem w Łodzi.
Grupa AccorInvest rozpoczęła budowę nowego hotelu w centrum Krakowa [WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski powstanie kolejny nowy hotel. Grupa AccorInvest rozpoczęła w centrum Krakowa budowę nowego obiektu hotelowego, który ma wprowadzić na lokalny rynek hotelowy standardy charakterystyczne dla segmentu lifestyle marki Accor.
W centrum Wrocławia powstanie nowy, wielki kompleks biurowy [FILM + WIZUALIZACJE]
W samym centrum stolicy Dolnego Śląska, w tzw. "Centrum Południowym" powstanie kolejny wielki kompleks biurowy. Jeden z największych deweloperów w Polsce – Echo Investment S.A. planuje realizację projektu Swobodna Spot, w ramach którego powstanie docelowo 43 tys. mkw. powierzchni biurowych. Projekt będzie jednak znacznie mniejszy, w stosunku do wcześniejszych planów inwestora.
Przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dobiega końca remont zabytkowego Grand Hotelu [ZDJĘCIA]
W centrum Łodzi dobiega końca rewitalizacja zabytkowego budynku Grand Hotelu, stojącego przy najsłynniejszej ulicy tego miasta – Piotrkowskiej (nr 72, przy zbiegu z ul. Traugutta i Hotelową).
W centrum Krakowa powstanie nowy hotel Tribe Kraków Stare Miasto [ZDJĘCIA]
Grupa Hotelowa Orbis wybuduje nowy hotel w ścisłym centrum Krakowa, przy ulicy Worcella 8, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Mercury, Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego.
Jeden z największych deweloperów w Polsce wybuduje w centrum Wrocławia wielki kompleks biurowy
Coraz bliżej rozpoczęcia budowy nowego, dużego kompleksu biurowego w samym centrum Wrocławia. Jeden z największych deweloperów w Polsce – Echo Investment S.A. planuje realizację projektu Swobodna, w ramach którego powstanie docelowo 43 tys. mkw. powierzchni biurowych. Projekt będzie jednak znacznie mniejszy, w stosunku do wcześniejszych planów inwestora.
W centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej, trwa rewitalizacja zabytkowego Grand Hotelu [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Łodzi trwa rewitalizacja zabytkowego budynku Grand Hotelu, stojącego przy najsłynniejszej ulicy tego miasta – Piotrkowskiej (nr 72, przy zbiegu z ul. Traugutta i Hotelową).
REKLAMA