Bardzo duże zainteresowanie inwestycją Czwarty Żagiel

Bardzo duże zainteresowanie inwestycją Czwarty Żagiel

Gdańsk
REKLAMA
Spółka Inpro sprzedała już 90% mieszkań w ramach inwestycji Czwarty Żagiel na Gdańskim Przymorzu. Projekt przyciągnął klientów doskonałą lokalizacją, standardem wykonania, nowoczesnością budynku i bardzo dobrą ceną. W sprzedaży pozostało już tylko 14 mieszkań.
Czwarty Żagiel to nowoczesny budynek zlokalizowany na Gdańskim Przymorzu przy ul. Olsztyńskiej, blisko Parku Reagana i w odległości 1,5 km od morza. Do centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki jest zaledwie 5 km. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz zagospodarowane terany zielone, idealne na spacery z dziećmi, dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy. Tuż obok osiedla znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy, centra handlowe oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców jest żłobek i przedszkole, które znajduje się na terenie sąsiadującego osiedla Trzy Żagle i przeznaczone jest w pierwszej kolejności dla najmłodszych mieszkańców inwestycji Inpro. 
REKLAMA
Mieszkania wyposażone są w przestronne i nasłonecznione tarasy, które zapewnią przepiękny widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dla bezpieczeństwa mieszkańców deweloper zadbał o całodobowy monitoring, a dla wygody zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach. Na terenie inwestycji powstały również naziemne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy i ich goście.
W ramach inwestycji Czwarty Żagiel w sprzedaży pozostało już tylko 14 trzypokojowych mieszkań, które gotowe są do odbioru. Ich powierzchnia wynosi od 67,90 mkw. do 71,30 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5.300 zł netto za mkw. Deweloper rozpoczął przekazywanie lokali w pierwszej połowie grudnia 2014 roku. Jest to najszybciej wybudowana inwestycja w 28-letniej historii Inpro. Inwestycję ukończono w ciągu 19 miesięcy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA