Osiedle Nowa Motława na Wyspie Spichrzów na ukończeniuźródło: Materiały inwestora

Osiedle Nowa Motława na Wyspie Spichrzów na ukończeniu

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Dekpol S.A. finalizuje budowę kompleksu mieszkalnego Nowa Motława na gdańskiej Wyspie Spichrzów, przekazując już lokale właścicielom. Deweloper przygotowuje się jednocześnie do rozpoczęcia kolejnej inwestycji w tej urokliwej i prestiżowej części miasta.
Dekpol S.A. przekazał już właścicielom większość mieszkań z łącznie 94 lokali wybudowanych w ramach pierwszego etapu kompleksu mieszkalnego Nowa Motława zlokalizowanego na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Rozpoczęte zostały już także przekazania mieszkań z drugiego etapu tej inwestycji, który dostarczył kolejnych 205 lokali. W trzech budynkach powstało w sumie 299 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 144 mkw. z przewagą apartamentów 2- i 3-pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Około 15% apartamentów zostało wykończonych "pod klucz" w ramach oferowanej usługi przez Dewelopera. Klienci mieli możliwość wyboru pomiędzy stylem skandynawskim, industrialnym oraz klasycznym. 
Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta – powiedział Sebastian Barandziak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol S.A. 
REKLAMA
Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence planowana jest również na Wyspie Spichrzów przy ulicy Pszennej, czyli w samym centrum historycznego Gdańska. Grano, czyli po włosku pszenica, była jednym z najbardziej rozchwytywanych towarów. Pszenica znalazła również odzwierciedlenie w logo inwestycji, która utrzymana będzie w stylu Art Deco, podobnie jak wystrój apartamentów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA