Gemini Park Tychy po raz kolejny w tym roku rozszerza swoją ofertę handlowąMateriały prasowe

Gemini Park Tychy po raz kolejny w tym roku rozszerza swoją ofertę handlową

Orzech
Orzech
REKLAMA

Gemini Park Tychy po raz kolejny w tym roku rozszerza swoją ofertę. Niedawno zakończyła się rozbudowa tego centrum handlowego. Dzięki tej inwestycji Gemini Park Tychy awansuje do grona największych obiektów tego typu na Śląsku, dysponując po rozbudowie aż 43,6 tys. mkw. powierzchni najmu.

Do oferty właśnie dołączył sklep marki SFD. Najemca wynajął 56 mkw. Umowa to efekt pracy działu leasingu Gemini Holding. Niebawem także lista najemców poszerzy się o salon ze sprzętem gospodarstwa domowego marki Tefal. Umowa z partnerem opiewa na 138 mkw. Pośredniczyła w niej firma doradcza Colliers.

– Kontynuujemy realizację naszej strategii leasingowej, pozyskując marki, które dopełniają tenant-mix Gemini Park i budują przewagę obiektu na lokalnym rynku. Robimy to w sposób niezwykle przemyślany i konsekwentny, tak dobierając najemców, aby wzmacniali kluczowe dla pozycjonowania galerii segmenty oferty. Najlepszym tego przykładem są dwaj nowi najemcy. SFD wzbogaca ofertę sklepów kategorii zdrowia i urody, a z kolei Tefal segmenty elektroniki, wyposażenia wnętrz i sprzętu gospodarstwa domowego – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

REKLAMA
Materiały prasowe

SFD to brand mający sklepy w całej Polsce. W ofercie nowo otwartego salonu w Gemini Park Tychy można znaleźć m.in. suplementy diety, odżywki dla sportowców, a także witaminy i preparaty prozdrowotne. Nie brakuje tutaj także żywności dietetycznej, w tym tej bez cukru, dla wegan czy superfood. To pierwszy tego typu sklep w tyskiej galerii skierowany do osób aktywnych fizycznie. Swój lokal marka posiada także w innym obiekcie z rodziny Gemini Park – Gemini Park Bielsko-Biała.

Pojawienie się SFD to nie jedyny przykład komplementarności. Debiut marki Tefal wzmacnia segmenty elektroniki, wyposażenia wnętrz i sprzętu gospodarstwa domowego, w tym przypadku o tzw. małe AGD. W nowym sklepie klienci znajdą wiodące produkty marki, w tym m.in. ekspresy do kawy, odkurzacze, tostery, żelazka czy blendery. Na miejscu będzie można zasięgnąć opinii ekspertów, a także przetestować wybrane produkty i poczęstować się darmową kawą. Otwarcie sklepu zaplanowano na maj tego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA