We Wrocławiu zostanie otwarty jeden z pierwszych sklepów nowej sieci handlowej HalfPriceźródło: Grupa CCC

We Wrocławiu zostanie otwarty jeden z pierwszych sklepów nowej sieci handlowej HalfPrice

Orzech
Orzech
REKLAMA
CCC rozpoczyna budowę nowej sieci handlowej w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Pierwsze 5 sklepów nowej sieci wystartuje już 4 maja. 
Zostaną uruchomione we wrocławskim centrum handlowym Wroclavia, szczecińskiej Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym, gdzie CCC prowadziło testy tego nowego konceptu.
W HalfPrice klienci znajdą obuwie, odzież, zabawki, akcesoria i kosmetyki, a także szeroką ofertę dekoracji i dodatków do domu
Kolekcja marek, które oferowane będą w sieci sklepów HalfPrice ma być stale powiększana. – Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – mówi Joanna Czyżewska, Dyrektor Działu Sprzedaży HalfPrice.
Grupa CCC
W 2021 roku według planów CCC w Polsce ma powstać około 60 sklepów stacjonarnych nowej marki, a jesienią klienci HalfPrice będą mogli zrobić zakupy również i przez Internet.
REKLAMA
- Tworząc HalfPrice korzystaliśmy z potencjału oraz doświadczenia Grupy CCC. Zgodnie ze strategią GO.22 od dłuższego czasu optymalizujemy sieć stacjonarną CCC. Zmniejszamy liczbę sklepów pod tym szyldem, a także ich format do 500-800 mkw, a jednocześnie pracujemy nad tym, by stawały się one coraz bardziej cyfrowe. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z najmu. Tę przestrzeń handlową, wydzieloną w ramach restrukturyzacji CCC, przeznaczamy właśnie na HalfPrice. Pozwoli nam to zwiększyć przychód z metra kwadratowego, a klientom dostarczyć bogatą, interesującą ofertę - informuje Karol Semik, Dyrektor Ekspansji Grupy CCC.
Grupa CCC
Grupa CCC to polska spółka akcyjna z siedzibą w Polkowicach (Dolny Śląsk). Grupa Kapitałowa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży obuwia i jedną z największych detalicznych spółek obuwniczych i największych producentów obuwia w Europie. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach indeksu WIG20. 
Sprzedaż Grupy CCC prowadzona jest poprzez salony obuwnicze i sklepy online pod markami CCC, e-obuwie, Gino Rossi, Vögele, DeeZee. W ramach grupy działa także sklep online  mody premium: Modivo.
Grupa CCC obecna jest w 29 krajach (w 23 poprzez sklepy stacjonarne i 15 poprzez sklepy online). Grupa posiada aktualnie ponad 1200 salonów zlokalizowanych głównie w Unii Europejskiej.
Grupa CCC

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA