Primark otworzy sklep we Wrocławiuźródło: Materiały prasowe

Primark otworzy sklep we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA
Znana, międzynarodowa marka odzieżowa Primark zapowiedziała we wtorek, 25 stycznia otwarcie dwóch kolejnych sklepów w Polsce. Tym razem we Wrocławiu i Łodzi.
Otwarcia obu sklepów zaplanowano na koniec 2023 roku. We Wrocławiu na lokalizację swojego salonu Primark wybrał galerię handlową Magnolia Park przy ul. Legnickiej. Dołączą one do ogłoszonych wcześniej salonów w Krakowie i Katowicach, zwiększając tym samym liczbę zapowiedzianych otwarć sklepów Primark w Polsce do czterech.
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

Sukces poprzednich otwarć, po wejściu sieci na polski rynek w 2020 r., pokazał, że unikalna formuła Primark, a w tym moda, artykuły gospodarstwa domowego oraz kosmetyki w korzystnych, niskich cenach trafiają w gusta polskich klientów.

– Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku. Nowe umowy najmu stanowią ważne uzupełnienie naszego portfolio i cieszymy się, że będziemy mogli dalej się rozwijać i oferować unikalną ofertę Primark jeszcze większej liczbie klientów – mówi Maciej Podwojski, Lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.


W Polsce działają już dwa sklepy Primark. Pierwszy w sierpniu 2020 roku został otwarty w Galerii Młociny w Warszawie, drugi otwarto w 2021 roku w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa założona w Dublinie w 1969 roku. Obecnie ma ponad 385 sklepów i prawie 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 13 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Słowenii i właśnie Polsce. Sieć aktualnie zatrudnia ponad 70 000 osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA