Lidl otworzy swój 21 sklep we Wrocławiu. Otwarcie w czwartek, 24 wrześniafot. Orzech

Lidl otworzy swój 21 sklep we Wrocławiu. Otwarcie w czwartek, 24 września

Orzech
Orzech
REKLAMA
W czwartek, 24 września niemiecka sieć sklepów dyskontowych Lidl otworzy nowy sklep we Wrocławiu. Będzie to już 21 obiekt tej firmy w stolicy Dolnego Śląska.
Dyskont zlokalizowany jest na wrocławskim Strachocinie, przy skrzyżowaniu ul. Strachocińskiej i ul. Przy Torze. Sklep zostanie otwarty o godzinie 6:00 rano. Najnowszy wrocławski Lidl będzie posiadał salę sprzedaży o powierzchni 1270 mkw. Pracę w nim znalazło 25 osób. W dniu otwarcia klientów przywitają hostessy, a całe wydarzenie poprowadzi konferansjer. Na gości czekać będzie kawa, a dla dzieci – balony. Przewidziane są także specjalne promocje.
fot. Orzech
REKLAMA
Przed budynkiem znajdzie się parking ze 110 miejscami dla klientów, w tym z wydzielonymi miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, a w soboty od 7:00 do 22:00.
W nowym sklepie Lidl na Strachocinie wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła.
Oprócz nowego obiektu we Wrocławiu, w czwartek 24 września Lidl uruchomi również trzy inne nowe dyskonty, w Bydgoszczy, Łodzi i Józefosławiu. Po ich otwarciu Lidl będzie dysponował 743 sklepami w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA