W przyszłym tygodniu otwarcie nowego sklepu ALDI przy ul. Obornickiejfot. investphoto.pl

W przyszłym tygodniu otwarcie nowego sklepu ALDI przy ul. Obornickiej

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
4 grudnia o godz. 8 sieć niemieckich dyskontów spożywczych ALDI otworzy swój kolejny nowy sklep we Wrocławiu przy ul. Obornickiej 72 na osiedlu Różanka (obok innego niemieckiego dyskontu spożywczego – LIDL). Będzie to już piąty obiekt tej sieci we Wrocławiu, która posiada sklepy przy ul. Mińskiej, ul. Szybowcowej, ul. Kościuszki i ul. Powstańców Śląskich.
Łączna powierzchnia użytkowa nowego sklepu wynosi 1449,4 mkw. Do dyspozycji klientów oddany zostanie parking z miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. 
ALDI zaoferuje klientom zarówno produkty marek własnych sieci, jak i innych firm. Klienci będą mogli też wybierać m.in. z ponad 30 rodzajów pieczywa wypiekanego na miejscu czy 120 różnych owoców i warzyw.W sklepie pracę znalazło 15 osób.
REKLAMA
ALDI przy ul. Obornickiej 72 będzie otwarty codziennie. Od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00, a w niedziele 9:00-18:00.

Za projekt architektoniczny odpowiadała Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Baumatech Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA