W piątek otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin

W piątek otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin

Wrocław, FOTO
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
W piątek 7 lipca wrocławianie będą mogli po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin. Obiekt powstał przy ulicy Krakowskiej 51, w miejscu dotychczas zajmowanym przez market Praktiker.
O planach otwarcia nowego sklepu Leroy Merlin przy ulicy Krakowskiej donosiliśmy już jesienią zeszłego roku. To trzeci market tej sieci w stolicy Dolnego Śląska i ósmy w naszym województwie.
Jak wyliczają przedstawiciele francuskiej sieci handlowej, na powierzchni ponad 12 000 mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a sklep został zaprojektowany tak, by zapewnić klientom pełen komfort zakupów. 


Pojawi się tam szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających remont czy budowę domu – takich jak np. punkt krawiecki, punkt montażowy, punkt stolarski, mieszalnik farb, montaż klimatyzacji czy możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem.
– Innowacją jest również możliwość skorzystania z usług profesjonalnych projektantów, którzy stworzą projekt aranżacji wnętrz całego mieszkania, a także wskażą niezbędne do przeprowadzenia remontu produkty dostępne w ofercie sklepu. Wizualizacja efektu końcowego pozwoli lepiej określić potrzeby klienta oraz dostosować wystrój do oczekiwań – podkreślają przedstawiciele Leroy Merlin.
Klienci, którzy poszukują pomysłów na aranżację kuchni czy łazienki mogą dodatkowo skorzystać zarówno z szeregu gotowych rozwiązań dekoracyjnych, wykończenia oraz aranżacji, jak też – odwiedzając specjalną strefę projektowania – przy wsparciu doradcy zaplanować swoje wymarzone wnętrze.


REKLAMA

160 miejsc pracy

Zespół nowego sklepu we Wrocławiu liczy 160 fachowców. Dodatkowo, blisko 20 proc. zespołu stanowią pracownicy funkcjonującego w tym miejscu wcześniej marketu.
– Największą wartością dla mnie są ludzie – czyli zespół, z którym pracuję i który cenię m.in. za profesjonalizm, współpracę, dobre relacje, atmosferę – ale także nasi klienci, na których satysfakcji i szacunku mi zależy. Wszystko to wpisuje się w kulturę organizacyjną Leroy Merlin Polska, dzięki której dobrze czuję się w firmie – mówi Grzegorz Guz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Wrocław Krakowska.
Sklep Leroy Merlin Wrocław Krakowska otwarty będzie 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-21:00, w niedzielę w godzinach 9:00-20:00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA