Leroy Merlin otworzy kolejny market w Krakowieźródło: Materiały prasowe

Leroy Merlin otworzy kolejny market w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA
W drugiej połowie 2022 roku przy ulicy Karola Bunscha 19 (Ruczaj) w Krakowie, zostanie otwarty nowy sklep budowlano-dekoracyjny pod szyldem Leroy Merlin. Będzie to czwarty punkt sieci na mapie aglomeracji krakowskiej. 
W nowym markecie znajdzie zatrudnienie 140 pracowników, którzy będą doradzać i pomagać klientom w realizacji rozwiązań dla domu i ogrodu.
Sklep Leroy Merlin Kraków Bunscha zlokalizowany będzie w południowej części Krakowa na terenie obecnie powstającej galerii handlowej Atut. Powierzchnia sprzedaży nowego marketu budowlano-dekoracyjnego będzie wynosiła 10 000 metrów kwadratowych. W obiekcie dla klientów będzie dostępnych od ręki około 35 000 produktów do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu, a także usługi takie jak: projektowanie, transport czy montaż.
REKLAMA
– Nowy obiekt powstanie w południowej mocno rozbudowującej się części Krakowa, która jest doskonale skomunikowana z pozostałymi obszarami miasta. Wyróżnikiem sklepu będzie przede wszystkim wysoki poziom obsługi klienta, dostępność oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, a także dopasowana do lokalnego rynku bogata oferta produktowa – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Kraków Bunscha.
Rekrutacja do zespołu Leroy Merlin Kraków Bunscha już się rozpoczęła. Obecnie dostępne są oferty pracy na stanowiska: Kierownik Sektora Dekoracja, Kierownik Działu Serwisu i Usług, Koordynator ds. Sprzedaży, Koordynator ds. logistyki sklepu, Koordynator działu kas, Koordynator ds. serwisu i usług, Niebawem rozpocznie się również rekrutacja na stanowiska: Doradca Klienta, Logistyk/Magazynier, Doradca ds. Serwisu i Usług, a także Projektant.
Leroy Merlin dynamicznie się rozwija na polskim rynku od 25 lat, kiedy to pierwszy sklep został otwarty w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie zatrudnia w Polsce 13 000 pracowników w 73 sklepach zlokalizowanych w niemal każdym województwie. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA