Znamy datę otwarcia gigamarketu Leroy Merlin w podwrocławskim Mirkowie

Znamy datę otwarcia gigamarketu Leroy Merlin w podwrocławskim Mirkowie

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Znana jest już oficjalna data otwarcia najnowszego gigamarketu DIY francuskiej sieci Leroy Merlin w podwrocławskim Mirkowie. Market zostanie otwarty 24 listopada 2017 r. Sklep będzie zlokalizowany przy ul. Kiełczowskiej 1E.
Będzie to czwarty market w aglomeracji wrocławskiej tej jednej z największych sieci DIY w Europie i zarazem 58 sklep tej sieci w Polsce. W nowym gigamarkecie pracować będzie ok. 220 osób. Ma to być największy market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin w południowo-zachodniej części kraju. Na powierzchni sprzedaży wewnętrznej (ok. 9, 5 tys. mkw.) i zewnętrznej (ok. 3 tys. mkw.) znajdować się będzie łącznie ponad 48 tys. produktów dla domu i ogrodu, a sam budynek otoczony będzie dużym parkingiem z ok. 480 miejscami postojowymi. Projekt architektoniczny sklepu wykonała firma Woźniak Projekt, a generalnym wykonawcą jest firma Daldehog Poland Sp. z o.o.
Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie będzie czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 6-21, a w niedzielę od 9 do 20.
REKLAMA

Leroy Merlin posiada już w aglomeracji wrocławskiej trzy markety: w Bielanach Wrocławskich oraz we Wrocławiu przy ul. Granicznej 4 i Krakowskiej 51 (w miejscu po Praktikerze).

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 57 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA