W Mirkowie powstaje gigamarket Leroy Merlin

W Mirkowie powstaje gigamarket Leroy Merlin

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
W czwartym kwartale 2017 roku Leroy Merlin otworzy swój nowy Gigamarket w Mirkowie. Będzie to już czwarty sklep tej znanej sieci marketów DIY we Wrocławiu i aglomeracji wrocławskiej.
Nowy Gigamarket Leroy Merlin zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Kiełczowskiej. Będzie to drugi tej sieci na terenie Polski.
Leroy Merlin Polska koncept Gigamarketu stosuje w odniesieniu wyłącznie do sklepów charakteryzujących się największą powierzchnią sprzedaży i największym wyborem produktów. 
REKLAMA
Gigamarket w Mirkowie będzie największym sklepem budowlano-dekoracyjnym w regionie. Naszym klientom zaoferujemy największy wybór produktów w najlepszych cenach dostępnych od ręki. Z pewnością klienci, wybierając nasz sklep przy realizacji remontów i budowie domów, odczują różnicę jakościową. A nasza ekipa, złożona z mieszkańców okolicznych miejscowości, fachowo doradzi przy każdym projekcie – zapowiada Marek Kopyłowski, dyrektor Gigamarketu Leroy Merlin w Mirkowie.

Gigamarket w podwrocławskim Mirkowie zaoferuje na powierzchni sprzedaży wewnętrznej (ok. 9 500 mkw.) i zewnętrznej (ok. 3 000 mkw.) łącznie ponad 48 tys. produktów dla domu i ogrodu oraz duży, wygodny parkingi z ok. 480 miejscami postojowymi dla klientów.
W markecie pracę znajdzie 220 osób. Projekt architektoniczny Gigamarketu wykonała firma Woźniak Projekt, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Daldehog Poland Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA