Łódź: Leroy Merlin otworzy GIGAmarket na Bałutachźródło: Leroy Merlin

Łódź: Leroy Merlin otworzy GIGAmarket na Bałutach

Orzech
Orzech
REKLAMA
Leroy Merlin Polska, otworzy swój trzeci sklep na terenie Łodzi. Będzie to pierwszy w Łodzi sklep typu GIGAmarket tej francuskiej sieci marketów DIY. Obiekt zlokalizowany będzie w dzielnicy Bałuty, w obrębie ulicy Pojezierskiej, Włókniarzy i Św. Teresy. Otwarcie sklepu przewidziane jest na przełom 2021 i 2022 roku.
Powierzchnia handlowa Leroy Merlin Łódź Bałuty będzie wynosić ponad 15 000 mkw. Będzie to największy obiekt usługowo-handlowy w okolicy, w którym klienci znajdą ponad 40 tysięcy produktów do domu i ogrodu, dostępnych od ręki. Docelowo, oprócz różnorodnej oferty produktowej, w sklepie będzie można skorzystać z profesjonalnych usług projektowania, transportu czy montażu. Aktualnie trwa dostosowywanie obiektu po markecie Tesco do standardów Leroy Merlin.
REKLAMA
– Chcemy, aby GIGAmarket Łódź Bałuty był miejscem dla wszystkich, którzy chcą stworzyć swój dom i ogród marzeń. Zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonaliści będą mogli korzystać z wyjątkowej oferty produktów i usług, a także z rabatów i ofert specjalnych. Zespół ekspertów pomoże w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań oraz odpowie na wszystkie pytania zadawane przez odwiedzających nas klientów – mówi Jacek Skwara, dyrektor GIGAmarketu Łódź Bałuty.
Wystartowała już rekrutacja. Leroy Merlin poszukuje około 160 pracowników chętnych do dołączenia do ich zespołu. Aktualnie trwa nabór na liczne stanowiska doradców klienta, projektantów, logistyków oraz magazynierów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA