Leroy Merlin otworzy kolejny market w Warszawieźródło: Materiały prasowe

Leroy Merlin otworzy kolejny market w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA
W trzecim kwartale 2022 roku zostanie otwarty nowy sklep Leroy Merlin w Warszawie, dając dostęp mieszkańcom miasta i okolic do kolejnego punktu z ofertą produktów i usług dla domu i ogrodu na rynku. 
Nowy sklep, o powierzchni handlowej blisko 15 000 mkw., powstanie przy ulicy Połczyńskiej 121, w byłym obiekcie Tesco. Będzie to jedenasty sklep Leroy Merlin w aglomeracji warszawskiej, jeden z największych tego typu obiektów w okolicy. 
W powstającym sklepie klienci będą mieli dostęp do ponad 40 000 produktów potrzebnych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu. Poza usługą projektowania łazienki i kuchni, klienci nowo powstającego sklepu będą  mogli skorzystać z całej gamy profesjonalnych usług oferowanych przez doświadczonych specjalistów, m.in.  montażu zakupionych produktów, szycia np. zasłon, docinania płyt na stolarni, a także transportu zakupionych produktów z wnoszeniem. Dostępna będzie również strefa szkoleniowa dla klientów i fachowców.
– Obecnie trwają prace budowlane związane z przebudową i modernizacją obiektu. Rozpoczynamy również  rekrutację do nowo powstającego sklepu, który łącznie będzie zatrudniać ok. 160 pracowników. Poszukujemy kierowników działów:  kas, serwisu i usług oraz logistyki, koordynatorów ds. logistyki sklepu, koordynatorów ds. sprzedaży, koordynatorów kas, koordynatorów ds. Serwisu i Usług. Wkrótce rozpocznie się również rekrutacja na stanowiska: doradców klienta, logistyków/magazynierów i projektantów. Zależy nam na ludziach, którzy będą stanowić o wyjątkowości tego miejsca, atmosferze, a także komforcie pracy. Chcemy aby nasz sklep przyciągnął nie tylko majsterkowiczów, ale również fachowców, którzy prócz bogatej oferty produktowej znajdą w nim właśnie profesjonalny zespół ekspertów poszukujących dla swoich klientów optymalnych rozwiązań – mówi Artur Ciałowicz – Dyrektor Sklepu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA