W Gdyni zostanie otwarty sklep Leroy Merlin. Pracę znajdzie w nim ponad 150 osóbźródło: Materiały prasowe

W Gdyni zostanie otwarty sklep Leroy Merlin. Pracę znajdzie w nim ponad 150 osób

Orzech
Orzech
REKLAMA
W Gdyni otwarty zostanie pierwszy market budowlany Leroy Merlin. Będzie to czwarty sklep tej sieci w aglomeracji trójmiejskiej. Powstanie w obiekcie, w którym wcześniej działał sklep Tesco.
REKLAMA
Leroy Merlin Gdynia zlokalizowany będzie w centrum handlowym przy ul. Nowowiczlińskiej 35, na granicy osiedli Karwiny, Dąbrowa i Wielki Kack, w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta. Powierzchnia handlowa sklepu będzie wynosiła prawie 11 tysięcy mkw. Dostępny będzie również duży parking dla klientów liczący ponad 500 miejsc parkingowych, w tym także dla osób z niepełnosprawnościami i dla rodzin z dziećmi

Aktualnie trwa dostosowywanie budynku po sklepie Tesco do standardów Leroy Merlin Polska oraz przeprowadzane są w nim prace modernizacyjne.

– Sklep Leroy Merlin Gdynia będzie gwarantował łatwy dostęp do produktów i usług budowlano-dekoracyjnych zarówno dla mieszkańców centrum Gdyni, jak i dla klientów przyjeżdżających z Kaszub nową trasą kaszubską. Odpowiednio przeszkolony zespół zapewni obsługę klienta na najwyższym poziomie. Obecnie trwa rekrutacja do naszego zespołu, do której serdecznie zapraszam. Sklep Leroy Merlin Gdynia będzie nie tylko tworzony przez lokalną społeczność, ale stanie się jej częścią, współpracując z mieszkańcami i włączając się w lokalne inicjatywy – mówi Joanna Krajczewska, dyrektor sklepu.

W sklepie Leroy Merlin w Gdyni pracę znajdzie ponad 150 pracowników.

Rekrutacja do nowego sklepu Leroy Merlin w Gdyni już się rozpoczęła. Można już aplikować na wybrane stanowiska za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl. 

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska Doradców Klienta, Magazynierów/logistyków oraz Kasjerów. Wszystkie nowe oferty pracy w sklepie w Gdyni będą publikowane na bieżąco.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Jurek(gość)
NIGDZIE NIE PODAJECIE DATY OTWARCIA PLACOWKI NA NOWOWICZLINSKIEJ!!!    KIEDY OTWARCIE???
Mariusz(gość)
Rekrutacja niby się zaczęła a o Gdyni nigdzie na stronie nie jest napisane.
REKLAMA