Leroy Merlin otworzy w 2022 roku market w Głogowieźródło: Materiały prasowe

Leroy Merlin otworzy w 2022 roku market w Głogowie

Orzech
Orzech
REKLAMA
W połowie 2022 roku zaplanowane jest otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin w Głogowie. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej sieci DIY na Dolnym Śląsku. 
Już od stycznia rusza rekrutacja na stanowiska operacyjne i wykonawcze. W nowym markecie Leroy Merlin w Głogowie zatrudnienie znajdzie ponad 100 osób.
– Do Leroy Merlin Głogów poszukujemy ponad 100 pracowników chętnych do współtworzenia nowego miejsca pracy w największym w okolicy sklepie dla domu i ogrodu. Obecnie trwa nabór m.in. na stanowiska: Koordynator ds. Sprzedaży, Koordynator ds. Logistyki Sklepu, Koordynator ds. Serwisu i Usług, Doradca Klienta i  Logistyk/Magazynier – podaje firma.
– W centrum naszego przedsiębiorstwa zawsze jest człowiek – zarówno pracownik, jak i klient – dlatego w naszym codziennym działaniu skupiamy się na zapewnieniu przyjaznego miejsca pracy oraz wysokiej jakości współpracy. Zależy mi na zbudowaniu zaangażowanego zespołu pracowników, z którymi razem będziemy rozwijać nasz głogowski sklep i odpowiadać na potrzeby klientów, pomagając im w polepszaniu warunków mieszkaniowych. Zapraszam do udziału w rekrutacji wszystkie osoby, które cenią sobie pracę z ludźmi, chcą mieć pozytywny wpływ na najbliższe otoczenie oraz są otwarte na ciekawe wyzwania rozwojowe – podkreśla Maciej Nowicki, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Głogów.
REKLAMA
Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany będzie w miejscu dawnego obiektu handlowego Tesco przy ul. Piłsudskiego 15Powierzchnia nowego sklepu wyniesie około 10 tys. mkw. Przed sklepem dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 438 miejsc parkingowych, w tym również dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych, co zapewni dostępność i komfort zakupów. Dla rowerzystów przewidziane są dedykowane stojaki rowerowe.
Aktualnie trwa dostosowywanie obiektu do standardów Leroy Merlin Polska oraz prowadzone są prace modernizacyjne. Po zakończeniu przebudowy, klienci głogowskiego sklepu będą mieć dostęp od ręki do 30 tys. produktów dla domu i ogrodu, licznych usług, m.in montażu, szycia, stolarskich czy transportu oraz inspiracji w strefach projektowych, uwzględniających potrzeby mieszkańców regionu.
Leroy Merlin dynamicznie się rozwija na polskim rynku od 25 lat, kiedy to pierwszy sklep został otwarty w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie zatrudnia w Polsce 13 000 pracowników w 73 sklepach zlokalizowanych w niemal każdym województwie. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA