Aldi otwiera dziewiąty sklep we Wrocławiu fot. Orzech

Aldi otwiera dziewiąty sklep we Wrocławiu

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Rusza nowe centrum handlowe we Wrocławiu. W jego ramach zostanie otwarty dziewiąty sklep niemieckiej sieci handlowej Aldi oraz kolejna drogeria Rossmann.

Centrum Rychtalska, zlokalizowanym przy ul. Rychtalskiej 8 na osiedlu Promenady Wrocławskie w środę 16 czerwca o godzinie 6 zostanie otwarty nowy market sieci Aldi o powierzchni 1450 mkw. Przed sklepem znajdzie się parking z 60 miejscami dla pojazdów. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe – od 9 do 20. Z okazji otwarcia zaplanowano promocje do 50 proc. 
fot. Orzech
W tym samym dniu w Centrum Rychtalska swoją działalność rozpocznie także drogeria sieci Rossmann, a w sierpniu – sklep sieci Pepco.

Do wynajęcia pozostaje jeszcze jeden lokal o powierzchni 370 mkw. Na terenie centrum planowany jest także paczkomat. 

REKLAMA
fot. Orzech

Pierwotnie planowano, że Centrum Rychtalska będzie gotowa w czwartym kwartale 2020 roku, jednak inwestycja wrocławskiej firmy Dan-Mark Sp. z o.o. jest realizowana z opóźnieniem. 

Centrum zaprojektowane jest jako osiedlowe miejsce codziennych zakupów. Obiekt jest budynkiem parterowym, a wszystkie sklepy mają osobne wejścia. 

Za projekt architektoniczny Centrum Rychtalska odpowiada wrocławska pracownia Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. Inwestor współpracuje przy komercjalizacji z firmą konsultingową Mallson Polska. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SPS Budownictwo Sp. z o.o. z Wrocławia.

Centrum Rychtalska powstało w miejscu wyburzonego niewielkiego hotelu i innych zabudowań.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
samik(gość)
Nie możesz znaleźć dobrej skóry dla CS GO i wcale nie rozumiesz, jak rozwiązać ten problem? W takim przypadku zdecydowanie poleciłbym Ci zwrócić uwagę na stronę https://dmarket.com/pl/csgo-skins/product-card/awp-dragon-lore, ponieważ tutaj udało mi się znaleźć najlepsze do tej pory skórki na CS GO.
REKLAMA