ALDI otwiera kolejny nowy sklep we Wrocławiu Orzech

ALDI otwiera kolejny nowy sklep we Wrocławiu

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Niemiecka sieć ALDI otwiera kolejny nowy sklep w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem na wrocławskim Oporowie, przy ulicy Awicenny 45 (obok stacji paliw Lotos i Biedronki). Będzie to już 11 sklep tej sieci we Wrocławiu.

Otwarcie zaplanowano na najbliższą środę, 23 listopada, na godzinę 6:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 22:00. W niedziele handlowe: od 9:00 do 20:00.

– Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI w Polsce.

Nowy sklep przy ul. Awicenny 45 przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów, wyposażając je w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Orzech
Orzech
REKLAMA
Orzech
Orzech
Orzech
Aldi

ALDI w Polsce posiada ponad 220 sklepów i zatrudnia blisko 4 tys. pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA