Lidl otwiera kolejny sklep pod Wrocławiemźródło: Materiały prasowe

Lidl otwiera kolejny sklep pod Wrocławiem

Orzech
Orzech
REKLAMA
Lidl otwiera kolejny sklep w aglomeracji wrocławskiej. W czwartek, 5 sierpnia o godz. 6 otworzy swoją placówkę w podwrocławskich Siechnicach, przy ul. Opolskiej 34 przy stacji benzynowej Citronex, naprzeciwko Biedronki. Wcześniej w tym miejscu znajdowało się wyburzone centrum ogrodnicze.
Nowy sklep sieci Lidl w Siechnicach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1200 mkw. Pracę znalazło w nim 27 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-23, a w niedziele handlowe  w godz. 9-18. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano parking ze 116 miejscami. 
REKLAMA
W dniu otwarcia na klientów czekać będą atrakcje, w tym pokaz gotowania na żywo oraz strefa grillowa. Nie zabraknie również rozrywki dla najmłodszych: zostaną tam zaaranżowane strefa animacji oraz budki z sokami.
W nowym sklepie w Siechnicach wykorzystano ekologiczne rozwiązania takie jak m.in. odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, pełne energooszczędne oświetlenie LED, zarówno wewnątrz obiektu, jak i na parkingu, oraz panele fotowoltaiczne. Rozwiązania te mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu i energooszczędność, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA