REKLAMA

Unibail-Rodamco

Artykuły o Unibail-Rodamco

Otwarcie pierwszego w Polsce butiku Guerlain i inne nowości w Westfield Mokotów
Gdy temperatury na zewnątrz spadają, atmosfera w Westfield Mokotów robi się coraz bardziej gorąca. I to nie tylko ze względu na przedświąteczne, zakupowe szaleństwo. Właśnie to centrum handlowe ceniona francuska marka Guerlain wybrała na lokalizację swojego pierwszego butiku w naszym kraju. Dodatkowo na klientów Westfield Mokotów czekają również inne ciekawe propozycje – niedawno otwarty pop-up LALA, pierwszy concept store marki Vistula, a także nowe odsłony salonów marek ARENART, Elementy i Simone Pérèle.
Westfield Mokotów pozyskał nowych najemców
Pierwsze tygodnie jesieni w Westfield Mokotów są wyjątkowo gorące. Na klientów czekają nowe marki, jak np. Fluff, Candy Pop czy Just in Case, a także odmienione salony cenionych brandów – Estée Lauder, Elementy czy Mo61.
Centrum handlowo-rozrywkowe Westfield Mokotów z nowymi najemcami
Z końcem lata centrum Westfield Mokotów poszerzyło swoją ofertę o różnorodne propozycje. Na Mokotów powróciła m.in. ceniona polska marka La Mania, która zaprasza do swojego flagowego salonu. To jednak nie jedyna nowość, którą w ostatnim czasie zaskakuje Westfield Mokotów.
IKEA otwiera nowe studio planowania i zamówień w Warszawie
W środę 31 maja zostanie otwarte nowe studio planowania i zamówień IKEA w centrum handlowym Westfield Mokotów przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie. Nowa placówka tej znanej i popularnej szwedzkiej marki ruszy o godzinie 10:00. Czynna będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 22, a w niedziele handlowe do godz. 21.
W galerii handlowej Westfield Mokotów zostały otwarte nowe sklepy
Warszawskie centrum handlowe Westfield Mokotów od wielu lat znane jest ze swojej bogatej oferty. Do grona najemców tego kompleksu dołączyły kolejne marki. W obiekcie pojawiły się salony Pull&Bear oraz Tatuum. Swoje przestrzenie otworzyły również marki Bob Snail oraz Candy Cat.
Westfield Arkadia rozszerza swoją ofertę o nowe marki i najnowsze koncepty znanych brandów
Największe centrum handlowe w Polsce – Westfield Arkadia w Warszawie nie zwalnia tempa i rozszerza swoją ofertę o nowe marki i najnowsze koncepty znanych i lubianych brandów jak Zara Home czy Deichmann.
Dwie znane marki z nowymi salonami w najnowszych konceptach w Westfield Mokotów
Nowy salon marki Zara Home czy pierwszy w Polsce salon W.KRUK według najnowszego konceptu marki Rolex – to tylko dwa przykłady nowych projektów, w których na klientów Westfield Mokotów czekają ponadczasowy styl.
Nowe otwarcia i koncepty sklepów w Westfield Mokotów
Otwarcie salonu Gant, a także Bimba y Lola w nowej odsłonie to tylko niektóre nowości w Westfield Mokotów. Po miesiącach dużej dynamiki otwarć, Westfield Mokotów utrzymuje wysokie tempo aktywności w tym obszarze.
Nowe koncepty Massimo Dutti i Oysho w Westfield Mokotów
W centrum handlowym Westfield Mokotów, jednym z najpopularniejszych miejsc na modowej mapie Warszawy, początek roku przyniósł m.in. otwarcie salonów Massimo Dutti i Oysho w nowych lokalizacjach. Większa przestrzeń oraz nowe aranżacje to tylko niektóre zmiany jakie czekają na miłośników tych marek Grupy Inditex.
Galeria handlowa Westfield Mokotów powiększa swoją ofertę modową
Westfield Mokotów, jedno z najpopularniejszych miejsc na modowej mapie Warszawy, powiększa swoją ofertę. Po znanych zagranicznych markach, Jo Malone i Jott, przyszedł czas na ceniony rodzimy brand. Polska marka Elementy, mocno zaangażowana w promocję zrównoważonej mody, otworzyła swój butik w centrum.
REKLAMA