Na Kuźnikach powstanie nowy POLOmarket

Na Kuźnikach powstanie nowy POLOmarket

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Zgodnie z zapowiedziami sieć polskich marketów POLOmarket planuje kolejną nową inwestycję we Wrocławiu. Nowy market tej ogólnopolskiej sieci planowany jest na wrocławskich Kuźnikach, przy ulicy Hermanowskiej 59.
3 marca firma Frapo-INVEST Sp. z o.o. z Konina, zarządzająca inwestycjami i siecią marketów POLOmarket złożyła wniosek o pozwolenie na budowę. Za projekt architektoniczny nowej inwestycji tej sieci we Wrocławiu odpowiada architekt Artur Tępiński.
Nowy POLOmarket zastąpi działający pod tym adresem market sieci EKO. Teren należący do Frapo-INVEST Sp. z o.o. obejmuje również działkę obok. Cały teren objęty wnioskiem o pozwolenie na budowę obejmuje następujące działki: Obręb 026401_1.0032: działki nr AR_3.80/28, AR_3.80/29, AR_3.80/19, AR_3.80/23, AR_3.80/27.
Na razie inwestor nie ujawnił wielkości nowego marketu, ilości miejsc parkingowych ani wizualizacji nowej inwestycji.
Przypomnijmy, 17 stycznia Frapo-INVEST Sp. z o.o. złozył wniosek o pozwolenie na budowę innego nowego sklepu sieci POLOmarket we Wrocławiu – tym razem przy ulicy Awicenny (na jednej z działek, pomiędzy Centrum Dystrybucyjnym Poczty Polskiej a stacją paliw Lotos – Obręb 026401_1.0040: działki nr AR_20.5/87).
Obecnie sieć POLOmarket posiada we Wrocławiu tylko jeden market, który zlokalizowany jest przy ulicy Budziszyńskiej 107 na osiedlu Nowy Dwór. Sklep działa w zmodernizowanym obiekcie, w którym wcześniej funkcjonował osiedlowy SAM. Sieć POLOmarket planuje w najbliższych latach budowę kilku nowych marketów w stolicy Dolnego Śląska w ramach ekspansji marki w Polsce.
REKLAMA
Działka, na której ma powstać nowy POLOmarket na Kuźnikach:

Foto: gis.um.wroc.pl/imap/

O inwestorze:

Frapo-INVEST Sp. z o.o. jest właścicielem i administratorem kilkudziesięciu nieruchomości na terenie kraju. Specjalizuje się w poszukiwaniu, nabywaniu i sprzedaży nieruchomości, jak również budowie sklepów i inwestycji w obcych obiektach. Prowadzi działalność w zakresie wynajmu wolnych powierzchni magazynowych i sklepowych, a także utrzymania oraz administrowania zarówno własnymi jak i wynajętymi obiektami. Dodatkowa oferta obejmuje usługi projektowe, usługi inspektorów budowlanych oraz wycenę nieruchomości.

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Została założona w 1997 roku. Zaczynała od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Miesięcznie markety sieci odwiedza ponad 8,6 mln klientów w całym kraju.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA