Nowy POLOmarket powstanie przy ulicy Awicenny

Nowy POLOmarket powstanie przy ulicy Awicenny

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Frapo Invest z Konina, wchodząca w skład Grupy Frapo, jednego ze współwłaścicieli ogólnopolskiej sieci marketów POLOmarket złożyła 17 stycznia wniosek o pozwolenie na budowę drugiego marketu we Wrocławiu – tym razem przy ulicy Awicenny (na jednej z działek, pomiędzy Centrum Dystrybucyjnym Poczty Polskiej a stacją paliw Lotos – Obręb 026401_1.0040: działki nr AR_20.5/87). Za projekt architektoniczny nowego budynku handlowo-usługowego odpowiada architekt Tomasz Modrzejewski.
Obecnie sieć POLOmarket posiada we Wrocławiu tylko jeden market, który zlokalizowany jest przy ulicy Budziszyńskiej 107 na osiedlu Nowy Dwór. Sklep działa w zmodernizowanym obiekcie, w którym wcześniej funkcjonował osiedlowy SAM. Nowy market, który powstanie przy ulicy Awicenny będzie zupełnie nowym obiektem, wybudowanym od podstaw.
REKLAMA
Frapo-INVEST Sp. z o.o. jest właścicielem i administratorem kilkudziesięciu nieruchomości na terenie kraju. Specjalizuje się w poszukiwaniu, nabywaniu i sprzedaży nieruchomości, jak również budowie sklepów i inwestycji w obcych obiektach. Prowadzi działalność w zakresie wynajmu wolnych powierzchni magazynowych i sklepowych, a także utrzymania oraz administrowania zarówno własnymi jak i wynajętymi obiektami. Dodatkowa oferta obejmuje usługi projektowe, usługi inspektorów budowlanych oraz wycenę nieruchomości.
POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Została założona w 1997 roku. Zaczynała od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Miesięcznie markety sieci odwiedza ponad 8,6 mln klientów w całym kraju.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA