Jutro otwarcie sklepu meblowego w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44fot. Kajtman

Jutro otwarcie sklepu meblowego w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44

Warszawa
REKLAMA
Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje oraz unikatowe promocje. To wyjątkowa okazja, z której warto skorzystać.
Tego dnia sklep będzie otwarty od 9 do 19. Pierwszych 25 klientów otrzyma bony zakupowe w wysokości 100 zł na dalsze zakupy. Na pozostałe meble będzie można uzyskać przeceny w wysokości nawet do 800 zł. Odbędą się również licytacje mebli w formie zabawy a ceną wywoławczą będzie symboliczna złotówka. Ponadto do 7 grudnia na wszystkie zakupy ratalne będzie obowiązywać stawka 0 procent. 
Salon meblowy Abra Meble należy do jednej z największych sieci meblowych w Polsce, która obejmuje ponad 100 placówek handlowych. Firma współpracuje z krajowymi producentami mebli, oferując w swoich sklepach szeroki wybór mebli o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie. 
REKLAMA
Od 2011 roku Abra Meble działa w strukturach międzynarodowej grupy handlowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z sektora wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego. Zajmuje się ona dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego oraz produkcją. W skład grupy wchodzą również firmy odpowiedzialne za usługi dostawcze i logistyczne oraz z sektora motoryzacyjnego. Grupa zarządza portfelem kilkunastu marek i prowadzi ponad 6,5 tys. sklepów detalicznych, w tym ponad 2 tys. sklepów z wyposażeniem wnętrz.
W Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44 salon Abra Meble zajmie powierzchnię ok. 1100 mkw.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA