Nowe marki w Parku Handlowym Zakopianka

Nowe marki w Parku Handlowym Zakopianka

Kraków
DTZ
REKLAMA

Wiosną w Parku Handlowym Zakopianka swoje sklepy otworzyły kolejne marki należące do spółki LPP S.A. – Reserved i Cropp oraz salon Jeans Store. Wcześniej, 17 lutego 2014 r., w Zakopiance otworzył się sklep Mohito.

 

Otwarcie salonu Reserved odbyło się 14 marca 2014 r. W ofercie sklepu o powierzchni 1228 mkw. znajdą się kolekcje: damska i męska oraz RE-kids (dziecięca). Otwarcie salonu Cropp, o powierzchni 420 mkw., miało miejsce 3 marca.

 

Marki Reserved i Cropp należą do firmy LPP S.A, lidera wśród polskich firm odzieżowych, który od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej.

REKLAMA

 

W Zakopiance do tej pory działały 3 sklepy należące do LPP – House, Sinsay i otwarty 17 lutego sklep Mohito.

 

„Kolejne znane polskie marki dołączyły do listy najemców Parku Handlowego Zakopianka. Po otwarciu sklepów Cropp i Reserved w naszym Centrum będzie pełna reprezentacja 5 marek odzieżowych należących do LPP, które cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów. Otwiera się również Jeans Store, który przejmuje lokal o powierzchni 130mkw. Oferta Jeans Store to kolekcja odzieży, obuwia i akcesoriów m.in. Levis, LEE, Wrangler, Big Star. Zapraszamy do Zakopianki po nowe wiosenne kolekcje – mówi Dorota Szafrańska-Czubaj, Dyrektor Parku Handlowego Zakopianka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA