North Fish w Parku Handlowym Zakopianka

North Fish w Parku Handlowym Zakopianka

Kraków
DTZ
REKLAMA
Park Handlowy Zakopianka wzbogacił swoją ofertę restauracyjną o nową markę. W lutym 2014 do grona najemców Zakopianki dołączyła restauracja sieci North Fish.
Restauracje North Fish specjalizują się wyłącznie w daniach z ryb i owoców morza, które przygotowywane są codziennie od podstaw w każdej restauracji. North Fish czerpie inspiracje od najlepszych, a w swoich działaniach odwołuje się do Skandynawii. Poza koncentracją na jednej specjalizacji, restauracje North Fish  wyróżnia zasada dobrej ceny oraz system sprzedaży "jesz ile chcesz" – klient decyduje o ilości zamawianego posiłku oraz sam wybiera dodatki. North Fish to zdrowy wybór w dobrej cenie oraz wyjątkowy produkt dostępny od zaraz.
"Do tej pory Klienci Parku Handlowego Zakopianka mogli skorzystać z propozycji 8 kawiarni i restauracji o bardzo zróżnicowanym menu. Restauracja North Fish ze swoją ofertą zdrowych i smacznych dań z ryb i owoców morza jest odpowiedzią na zmieniające się kulinarne gusta Polaków, którzy coraz częściej szukają zdrowych produktów, a także poszukują inspiracji w kuchni europejskiej. Zapraszamy do Zakopianki na ryby i owoce morza" – mówi Dorota Szafrańska-Czubaj, Dyrektor Parku Handlowego Zakopianka.
REKLAMA
O Parku Handlowym Zakopianka
Park Handlowy Zakopianka otwarty został w 1998 roku. Oferta centrum to 80 punktów handlowo-usługowo-rozrywkowych znajdujących się na łącznej powierzchni handlowej 58 000 m2. Wśród nich takie giganty jak Hipermarket Carrefour, RTV EURO AGD, Cinema City, Decathlon, Abra, Empik, Smyk, Castorama. Centrum dysponuje parkingiem na 2 200 miejsc. Za najem odpowiada firma Balmain Asset Management, a za zarządzanie Parkiem Handlowym Zakopianka odpowiada firma DTZ Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA