Wodny Park Handlowy Marywilska 44 zapełnia się kolejnymi najemcamifot. Kajtman

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 zapełnia się kolejnymi najemcami

Warszawa
REKLAMA
Do grona najemców Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 dołączyła firma A-T Oświetlenie, która zajmie blisko 225 mkw. powierzchni handlowej.
A-T Oświetlenie należy do Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A., które działa na polskim rynku od 27 lat i jest jednym z największych producentów oświetlenia w Polsce. Obecnie zatrudnia blisko 1000 osób i posiada ponad 100 placówek w całym kraju, które zajmują się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. 
Nowy sklep z sektora oświetlenia oznacza dostęp do szerszej oferty artykułów wyposażenia wnętrz i jest zarazem uzupełnieniem kompleksowej oferty obiektu, w którym można w jednym miejscu zrobić wygodne i komfortowe zakupy z sektora wyposażenia wnętrz.  
Wodny Park Handlowy Marywilska 44 obecnie jest skomercjalizowany w 88,42%. Wśród najemców są m.in. tak znane marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, ABRA Meble, STOKKI HOME, JETA Łazienki oraz Park Trampolin JUMP ARENA, gdzie na miłośników sportu i rekreacji czekają: trampoliny, ścieżki akrobatyczne i wspinaczkowe, baseny z gąbkami, trampoliny akrobatyczne, poduchy powietrzne i wiele innych atrakcji.
REKLAMA
Pierwsi najemcy Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 otworzyli swoje sklepy pod koniec 2017 roku. Na początku tego roku swoją działalność w obiekcie zainaugurują: salon JETA Łazienki, sklep PSB-Mrówka, Grupy PSB, AT Oświetlenie, Good Labell oraz Outlet RTV i AGD. 
Oficjalne otwarcie całego obiektu zaplanowane jest w marcu. 
Wodny Park Handlowy Marywilska 44 dysponuje całkowitą powierzchnią 12 tys. mkw., z czego prawie 11 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Do dyspozycji klientów jest ponad 4.500 miejsc parkingowych. Obiekt usytuowany jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Białołęce, w sąsiedztwie tętniącego życiem Centrum Handlowego Marywilska 44, w którym od 7 lat swoją działalność z sukcesem prowadzi ponad 1300 podmiotów gospodarczych. Centrum Handlowego Marywilska 44, dziennie odwiedza średnio 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W 2017 roku  średnio w skali miesiąca centrum odwiedziło około 384 tys. klientów, co daje w skali roku prawie 5 mln osób.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA