Holenderska firma UNIS Group otwiera we Wrocławiu oddział naprawczy dla elektroniki przemysłowej w PolscePixabay

Holenderska firma UNIS Group otwiera we Wrocławiu oddział naprawczy dla elektroniki przemysłowej w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

UNIS Group, partner świadczący pełen zakres usług w dziedzinie elektroniki przemysłowej, otworzył niedawno nowy oddział naprawczy we Wrocławiu. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na naprawy elektroniki przemysłowej, obiekt ten uzupełnia siedzibę główną w Holandii oraz obiekty w Brazylii, Wielkiej Brytanii i Chinach.

Ta piąta lokalizacja UNIS Group jest w pełni wyposażona do napraw elektroniki przemysłowej zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi pomiarów i testów.

– Nasz oddział naprawczy we Wrocławiu pozwala nam jeszcze lepiej i szybciej reagować na potrzeby naszych klientów w kraju. Bez sprawnie działającej elektroniki przemysłowej zapewnienie ciągłości produkcji jest po prostu niemożliwe. Przestoje niestety zdarzają się wszędzie i jest to problem pojawiający się dość często przez co firmy produkcyjne notują straty i spóźniają się z wykonaniem planu produkcyjnego. Co więcej wydłuża to czas dostawy i prowadzi do zachwiania relacji oraz utratę zaufania klientów. Naprawiając elektronikę przemysłową lokalnie, wspieramy firmy w ograniczaniu (nieprzewidzianych) przestojów. Dzięki dodatkowej sile roboczej i możliwościom wrocławskiej lokalizacji, jesteśmy szybsi niż kiedykolwiek. Dotyczy to również regularnych napraw i konserwacji. Nasze krótsze czasy napraw są największą korzyścią dla polskich klientów – mówi Łukasz Paluch, Account Manager w UNIS Group w Polsce.

REKLAMA

UNIS Group naprawia wiele modułów i serii, na przykład sterowniki PLC, panele i monitory HMI, przetwornice częstotliwości i softstarty, serwosterowniki, elektronikę robotów, sterowniki CNC, a nawet elektronikę wykonaną na zamówienie. Bez względu na markę i typ, UNIS Group może być pomocny w zakresie całej elektroniki przemysłowej. Wyspecjalizowani technicy w Polsce stosują najwyższe standardy jakości i mają doświadczenie z wieloma różnymi markami. Do tej pory w firmie pracuje 30 techników zajmujących się naprawą elektroniki przemysłowej. UNIS Group wciąż się rozwija i wkłada wiele wysiłku w dobór odpowiednich specjalistów.

O UNIS Group:

UNIS Group ma na celu promowanie ciągłości przemysłowych procesów produkcyjnych. Dlatego od momentu rozpoczęcia działalności w 1984 roku w Grou (Holandia) dbają o to, aby ich klienci mogli jak najdłużej korzystać z istniejących systemów. UNIS Group koncentruje się na ograniczeniu kosztów i zapewnieniu ciągłości obecnych procesów produkcyjnych oraz przedłużeniu żywotności istniejących modułów elektronicznych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA