Hreit wybuduje osiedle z 536 mieszkaniami w Rudzie Śląskiej Materiały dewelopera

Hreit wybuduje osiedle z 536 mieszkaniami w Rudzie Śląskiej

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Hreit S.A. wybuduje w Rudzie Śląskiej osiedle Apartamenty Ziętka. Na działce przy ul. Generała Jerzego Ziętka powstanie 536 mieszkań od pojedynczego studio – 25 mkw. do czteropokojowego apartamentu – 63 mkw.

Przestrzeń lokatorska powiększona zostanie o balkony. Mieszkaniom na parterze dedykowane będą ogródki. Poszczególne piętra w budynkach połączą windy. Lokatorzy dostaną się nimi również do podziemnych parkingów, gdzie w halach garażowych zaplanowano 450 miejsc. To w połączeniu z 90 stanowiskami na zewnątrz da olbrzymią przestrzeń parkingową. Zostanie zastosowanych również sporo ekologicznych rozwiązań takich jak: budki dla jerzyków, łąka kwietna, czy farba pochłaniająca smog.

Inwestycja będzie zrealizowana metodą tradycyjną. Projektanci zadbali o estetykę budynków i ich otoczenia, uwzględniając w projekcie materiały najwyższej jakości.

Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera

Budynki zostaną wykończone w nowoczesnych kolorach – odcieniach białego z fragmentami ciemnoszarego tynku. Elewacja wykonana będzie w tynku strukturalnym z drobinkami miki nadającym nowoczesny i prestiżowy charakter budynkom, dodatkowo podkreślona delikatnymi poziomymi boniowaniami, nada jej wyjątkowy wygląd.

W Apartamentach Ziętka przyroda będzie na wyciągnięcie ręki. Inwestycja zrealizowana zostanie w sąsiedztwie dwóch malowniczych parków. To doskonałe miejsca do aktywnego wypoczynku lub zwolnienia tempa po długim dniu w pracy.

REKLAMA
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera

Rozbudowana infrastruktura lokalna: szkoła, przedszkole, dyskont, szpital pozwolą na wygodę codziennego życia.

O zdrowie i kondycję przyszli lokatorzy zadbają w kompleksie sportowym z boiskami i torem dla rolkarzy, który znajduje się w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Kolejną zaletą jest znakomita siatka połączeń z okolicznymi miastami. Przemieszczanie się po Metropolii ułatwi autostrada A4 i Drogowa Trasa Średnicowa. Dzięki strategicznym arteriom unikniemy stania w korkach. Decydując się na ekologiczny transport, jakim jest pociąg do Katowic czy Gliwic dojedziemy w mniej niż 20 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA