Akademik LIV

Akademik LIV

Oświata/Kraków/Śródmieście/Czyżyny/aleja Jana Pawła II 74
REKLAMA
inwestorGent Holding Sp. z o.o.
projektantAgawa Architektura
realizacjaIII kw. 2020
wykonawcaErbud S.A.

O inwestycji Akademik LIV

Gent Holding buduje sieć prywatnych akademików "LIV". Kolejny powstaje przy krakowskim kampusie AWF.
Projekt "LIV" w Krakowie zakłada budowę nowoczesnego akademika. Jesienią 2020 r. do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddanych 277 apartamentów 1- oraz 2-osobowych. Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne biura projektowego AGAWA Architektura mają zapewnić pełną wygodę i dostęp do licznych stref rekreacyjno-rozrywkowych. Inwestycja realizowana jest przez spółkę w grupy kapitałowej Gent Holding S.A. Nieruchomość położona jest 280 m od Akademii Wychowania Fizycznego.
Nowoczesna infrastruktura obiektu, wykończenie pod klucz oraz wykorzystanie w obsłudze nowoczesnych technologii mają zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom akademika. W częściach wspólnych zaplanowano liczne udogodnienia w postaci bezpłatnego wi-fi, siłowni, pralni i stref co-workingowych.

Opinie o Akademik LIV

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Akademik LIV
Damian Daraż
28.02.2023
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Akademik LIV
Damian Daraż
20.02.2023
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Akademik LIV
Terrorgość
Boże, jaki z ciebie typowy polski cebularz człowieku. Żeby tobie kiedyś ktoś nie pogratulował takiej udanej inwestycji.... Stop!A za co Ty byś miał coś kupić, przecież ty człowieku cierpisz na taki ból dupska dlatego że Cie nie stać na to 14 koła za m2, że do końca życia będziesz się skupiał na wszystkich dookoła jacy to złodzieje spekulaci, bo TOBIE w życiu nie wyszło. Pozdrowienia przegrywie!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA