Apartamenty Dominikańska

Apartamenty Dominikańska

Mieszkania/Warszawa/Niedźwiedzia
REKLAMA

O inwestycji Apartamenty Dominikańska

Inwestycja Apartamenty Dominikańska
składa się z 3 etapów inwestycji mieszkaniowej oraz jednego etapu zakładającego budowę biurowca.

Projekt Grupy Waryński oraz Techfilm Sp. z o.o. jest realizacją klasy premium. Spółki wybudowały 190 mieszkań o podwyższonym standardzie. Każdy apartament projektowany jest z zachowaniem wszechstronnego metrażu oraz funkcjonalności i dogodnej możliwości aranżacji. Inwestycja, mimo wielu etapów, daje mieszkańcom poczucie kameralności i prywatności.


Waryński S.A. przyłożył także dużą wagę do zewnętrznej części wizualnej, wymogów ekologii oraz charakteru inwestycji. W związku z tym projekt  posiada użycie wysokiej jakości materiałów oraz budowanie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i zachowaniem wszelkich standardów ekologicznych. Projekt zawiera duże przeszklenia na całą wysokość kondygnacji oraz pionowe, ruchome żaluzje, umożliwiające całkowite przesłonięcie okien. To wszystko w połączeniu z atrakcyjnym designem - skupiającym się na wielu elementach drewnianych - pozwala stworzyć niebanalne miejsce na warszawskiej mapie nowych inwestycji.


Lokalizacja osiedla przy ul. Niedźwiedziej na warszawskim Służewie daje także możliwość dogodnej komunikacji z resztą dzielnicy i miasta. W pobliżu znajdują się 2 stacje metra, park Dolinka Służewska, centrum handlowe oraz uczelnie wyższe.

Opinie o Apartamenty Dominikańska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Dominikańska
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA