Apartamenty M7

Apartamenty M7

Mieszkania/Warszawa/Miedziana 7
REKLAMA
inwestorArchicom S.A.
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2026

O inwestycji Apartamenty M7

Wielkomiejski projekt w kwartale ulic w centrum Warszawy, pomiędzy ulicami Towarową, Pańską i Miedzianą to inwestycja AFI Europe, Echo Investment i Archicom, które wspólnie przekształciły tę część stolicy w nowoczesny kompleks wielofunkcyjny. Projekt zrealizowany został w miejscu dawnej drukarni przy Towarowej 22.

Archicom rozpoczął właśnie sprzedaż pierwszego budynku mieszkalnego inwestycji Towarowa 22 pod marką Archicom Collection. Obiekt powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Słowa, przy ulicy Miedzianej 7. Apartamenty M7 o architekturze nawiązującej do modernizmu, oferują przyszłym mieszkańcom m.in. salę kinową, strefę SPA, atrialny ogród czy dedykowaną kolekcję sztuki. 

Budynek ma kaskadową zabudowę od 4 do 8 pięter i uzupełnia tkankę miejską od strony ulicy Miedzianej, stając się integralną częścią projektu Towarowa 22. W ofercie znalazło się 140 apartamentów o wysokim standardzie, których metraże kształtują się od 38 do 148 metrów kwadratowych i strukturze od jednego do pięciu pokoi. Każdy lokal dysponuje dużym balkonem lub loggią. Standard premium oferuje ogrody zimowe i panoramiczne okna z widokiem na park.

Apartamenty M7 to pierwszy budynek pod marką Archicom Collection, a jego charakterystycznym elementem jest własna kolekcja sztuki. Wnętrza holi zdobią sygnowane prace Helmuta Newtona - jednego z najsłynniejszych fotografów XX wieku. 

Parter nowoczesnego apartamentowca służy także pod przestrzeń handlowo-usługową, gdzie otwarta została m.in. piekarnia, cukiernia, kawiarnia czy drogeria. Wśród udogodnień znajduje się także fitness z siłownią, sauna i gabinetem masażu, klub mieszkańca z salą kinową, stołem bilardowym, strefą do gry w golfa i piłkarzyki wraz z symulatorem Lamborghini.

Opinie o Apartamenty M7

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty M7
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA