Apartamenty Park Matecznego

Apartamenty Park Matecznego

Mieszkania/Kraków/Podgórze/Stare Podgórze/Rydlówka 5
REKLAMA

O inwestycji Apartamenty Park Matecznego

Apartamenty Park Matecznego to wieloetapowe osiedle, położone w pobliżu Ronda Matecznego, ważnego węzła komunikacyjnego, skąd wygodnie można dotrzeć na Podgórze i Kazimierz, a dojazd tramwajem pod Wawel zajmuje jedynie 10 minut. Z osiedlem sąsiaduje Park Zdrojowy Mateczny, który zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Mieszkańców ucieszą również pobliskie tereny zielone nad Wilgą czy bulwary nad Wisłą. Oddalone o 5 minut jazdy autem CH Bonarka z licznymi sklepami, usługami, restauracjami i kinem pozwala na wygodne zakupy i rozrywkę dla całej rodziny. 

Architektura inwestycji nawiązuje do klimatycznych kamienic, z których znany jest Kraków. Liczne balkony i wykusze urozmaicają bryły budynków, a na elewacji pojawiła się mineralna płytka klinkierowa. Otwarty charakter osiedla, bogato zaaranżowana zieleń, stojaki na rowery oraz lokale usługowe sprawiają, że powstała tu atrakcyjna przestrzeń miejska.

Wnętrza zaprojektowano przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Uwagę przykuwają eleganckie detale, w tym m.in. portale drzwiowe, sztukaterie, złote elementy identyfikacji wizualnej czy stylowe oświetlenie. 

Zielona Karta Inwestycji to wewnętrzny standard, gwarantujący optymalny zestaw korzyści dla mieszkańców oraz zastosowanie rozwiązań projektowych zgodnych z priorytetami zrównoważonej urbanizacji.

Opinie o Apartamenty Park Matecznego

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Park Matecznego
Damian Daraż
8.06.2024
+18
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Park Matecznego
Wojciech Jenda
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA