Apartamenty Zielony Natolin

Apartamenty Zielony Natolin

Mieszkania/Warszawa/Ursynów/Natolin/Raabego 13A
REKLAMA
inwestorMarvipol Development S.A.
projektantGCK Architekci
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Apartamenty Zielony Natolin

Apartamenty Zielony Natolin zlokalizowane są na warszawskim Ursynowie przy ulicy Raabego w odległości 350 metrów od stacji metra Natolin. Inwestycja składa się z sekcji liczącej 3 piętra oraz 10-piętrowej dominanty. Obiekt zawiera 65 mieszkań o metrażach od 25 do 75 mkw. w strukturze od jednego do czterech pokoi. Na parterze powstały 3 lokale usługowe o łącznej powierzchni 3,1 tys. mkw. 

Budynek charakteryzują: panele fotowoltaiczne na dachu zasilające przestrzenie wspólne, czujniki jakości powietrza Airly z aplikacją mobilną, filtry antysmogowe do zastosowania w nawiewnikach okiennych, system automatyki mieszkaniowej w standardzie, który optymalizuje zużycie mediów i pozwala na ich kontrolę. Na dachu 3 piętra powstał wspólny taras, na którym zaprojektowane zostały ławeczki, różnorodna roślinność, karmniki, poidełka, domki dla ptaków i owadów. 

Inwestycja wpisuje się w ideę "miasta 15-minutowego". Dotarcie do wszystkich istotnych potrzeb mieszkańców wystarczy 15 minut, a do osiągnięcia tych punktów wystarczy rower. Budynek posiada rowerownię, zewnętrzny parking dla jednośladów, w tym rowerów cargo oraz stację napraw. Dla zmotoryzowanych powstały naziemne 83 miejsca postojowe.

Opinie o Apartamenty Zielony Natolin

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Zielony Natolin
Jakub Zazula
Listopad 2022
+18
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Apartamenty Zielony Natolin
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA