REKLAMA
inwestorAllcon Osiedla Sp. z o.o.
projektantRoark Studio z o.o. Sp. k.
realizacja inwestycjiIV kw. 2022

O inwestycji Atrium Oliva

Prestiżowe osiedle Atrium Oliva położone jest pomiędzy zabytkową Oliwą, Olivia Business Center i Uniwersytetem Gdańskim. W otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, Katedry Oliwskiej i licznych punktów gastronomiczno-usługowych jest świetnym punktem zarówno do pracy i wypoczynku. Bliskość do obwodnicy Trójmiasta jeszcze bardziej podkreśla walory tej świetnie zlokalizowanej inwestycji.

Pierwszym etapem są dwa trzypietrowe budynki mieszkalne, w skład których będą wchodzić 52 mieszkania o powierzchni od 36 do 114 mkw. Do ostatniego kwartału 2022 powstanie pięć budynków wielorodzinnych i 149 apartamentów wraz częścią usługową i podziemną halą garażową.

Innowacyjni projektanci z Roark Studio zadbali o wszystkie szczegółyOd wykończenia wnętrz materiałami szlachetnymi typu trawertyn po imponujący pomysł stworzenia tężni solankowej.

Inwestycja o jakości premium jest proekologiczna z wyniku atrybutów takich jak: instalacja ładowarek do aut elektrycznych, montaż paneli fotowoltaicznych czy oprawy świetlnej wykorzystującej technologię LED.

Allcon zapowiada starania o miedzynardowy, ekologiczny certyfikat BREEAM dla inwestycji na poziomie very good.Napisz komentarz
REKLAMA