Aura Towers

Aura Towers

Mieszkania/Bydgoszcz/Bartodzieje/Fordońska 4
REKLAMA
inwestorJHM Development S.A.
projektantAiG Architekci s.c.
realizacjaIII kw. 2022
wykonawcaMirbud S.A.

O inwestycji Aura Towers

Inwestycja Aura Towers zlokalizowana jest w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 4, bezpośrednio nad Brdą, w pobliżu Ronda Fordońskiego.

Osiedle składa się z trzech budynków wielorodzinnych z 309 mieszkaniami w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 25 do 109 mkw. 

Projekt tworzą dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy. Na każdej z klatek schodowych w 16-piętrowych budynkach znajdują się dwie windy. Do dyspozycji mieszkańców została oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której można również przechować rowery. Dodatkowo powstały miejsca parkingowe na zewnątrz.

W ramach inwestycji stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci. Na teren zamkniętego osiedla można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy mogą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja została wyposażona w monitoring, a teren całodobowo nadzoruje ochrona.

Osiedle położone jest 3 km od centrum Bydgoszczy. W odległości 3 minut znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd do lotniska czy dworca PKP zajmuje ok. 15 minut.

Opinie o Aura Towers

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Aura Towers
Wojciech Jenda
+15
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA