[Białystok] Kamienica "Młynowa 44"

Mieszkania/Białystok/Przydworcowe
REKLAMA

O inwestycji [Białystok] Kamienica "Młynowa 44"

Kamienica przy ul. Młynowej 44 jest najbardziej pożądaną lokalizacją w mieście. Głównie ze względu na swoje centralne położenie, ale nie tylko… Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarenek oraz Parku Centralnego czynią adres Młynowa 44 synonimem komfortu i wygody. A zawsze wskazany kontakt z naturą tworzy przyjazne warunki i klimat sukcesu. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców. Godna i powściągliwa forma zewnętrzna budynku nawiązuje do trendów nowoczesnej i wysmakowanej architektury europejskiej. Nietuzinkowe, dopracowane detale. Wykonanie z najwyższą starannością. Wykończenie szlachetnymi materiałami, takimi jak: granit, aluminium oraz stalowe elementy kowalstwa artystycznego. Młynowa 44 to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki wysokim oknom oraz rozległym loggiom. Młynowa 44 to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Opinie o [Białystok] Kamienica "Młynowa 44"

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Kamienica "Młynowa 44"
carpol
"wisianna" napisał:
Ktoś kupował mieszkania od tego dewelopera?


Wcześniej nie wiedziałem nawet, że taki istnieje.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Białystok] Kamienica "Młynowa 44"
bista
Kamienica przy ul. Młynowej 44 jest najbardziej pożądaną lokalizacją w mieście. Głównie ze względu na swoje centralne położenie, ale nie tylko… Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarenek oraz Parku Centralnego czynią adres Młynowa 44 synonimem komfortu i wygody. A zawsze wskazany kontakt z naturą tworzy przyjazne warunki i klimat sukcesu. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców.
 
Godna i powściągliwa forma zewnętrzna budynku nawiązuje do trendów nowoczesnej i wysmakowanej architektury europejskiej. Nietuzinkowe, dopracowane detale. Wykonanie z najwyższą starannością. Wykończenie szlachetnymi materiałami, takimi jak: granit, aluminium oraz  stalowe elementy kowalstwa artystycznego. Młynowa 44 to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki wysokim oknom oraz rozległym loggiom. Młynowa 44 to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA