[Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II

[Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II

REKLAMA
inwestorWikana S.A.

O inwestycji [Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II

OSIEDLE NARUTOWICZA II to drugi etap inwestycji realizowanej pod marką WIKANA w Biłgoraju. Zakątek miasta, w którym została zlokalizowana, łączy w sobie łatwy dostęp do centrum miasta ze spokojem i kameralnością dzielnicy „Ogrody" (osiedla domków jedno i wielorodzinnych). Pierwszy budynek, oddany do użytkowania w 2010 roku, liczył 21 mieszkań i tyle samo garaży. Nowy budynek stanowi kontynuację Osiedla, ale od poprzedniego różnił się będzie zarówno formą architektoniczną jak i zastosowanymi rozwiązaniami. Wprowadzone one zostały do projektu na podstawie informacji zebranych od klientów w pierwszym etapie inwestycji tak, by uczynić naszą ofertę jeszcze atrakcyjniejszą i zgodną z Państwa oczekiwaniami .Na 3 kondygnacjach mieszkalnych (w tym poddaszu użytkowym) powstaną tu 23 mieszkania o metrażach od 41 do 83 m2. Niemal wszystkie zostały zaprojektowane tak, by zachować dwustronną ekspozycję okien. Do każdego mieszkania przynależy balkon. Kondygnacja parteru w całości została przeznaczona na bosy garażowe i komórki lokatorskie. W projekcie inwestycji przewidziano również kompleksowe zagospodarowanie terenu i eleganckie wykończenie części wspólnych budynku.

Opinie o [Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II
bista
46707_1000x.jpg46708_1000x.jpg46709_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Biłgoraj] Osiedle Narutowicza II
bista
OSIEDLE NARUTOWICZA II to drugi etap inwestycji realizowanej pod marką WIKANA w Biłgoraju.
Zakątek miasta, w którym została zlokalizowana, łączy w sobie łatwy dostęp do centrum miasta ze spokojem i kameralnością dzielnicy „Ogrody" (osiedla domków jedno i wielorodzinnych).
Pierwszy budynek, oddany do użytkowania w 2010 roku, liczył 21 mieszkań i tyle samo garaży. Nowy budynek stanowi kontynuację Osiedla, ale od poprzedniego różnił się będzie zarówno formą architektoniczną jak i zastosowanymi rozwiązaniami. Wprowadzone one zostały do projektu na podstawie informacji zebranych od klientów w pierwszym etapie inwestycji tak, by uczynić naszą ofertę jeszcze atrakcyjniejszą i zgodną z Państwa oczekiwaniami .
Na 3 kondygnacjach mieszkalnych (w tym poddaszu użytkowym) powstaną tu 23 mieszkania o metrażach od 41 do 83 m2. Niemal wszystkie zostały zaprojektowane tak, by zachować dwustronną ekspozycję okien. Do każdego mieszkania przynależy balkon. 
Kondygnacja parteru w całości została przeznaczona na bosy garażowe i komórki lokatorskie.
W projekcie inwestycji przewidziano również kompleksowe zagospodarowanie terenu i eleganckie wykończenie części wspólnych budynku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA