DODAJ

Osiedle Panorama

[Bochnia] Osiedle Panorama 347710
MAPABochnia
Brzeźnicka 55
Osiedle „Panorama” w Bochni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia połączenia - malownicza, cicha okolica - z zapleczem handlowo-usługowym w postaci kompleksu Murowianka, w skład którego wchodzą: przedszkole, apteka, gabinety lekarskie i stomatologiczne, supermarket, restauracja z zapleczem konferencyjnym, usługi fryzjerskie, pralnicze, bankowe itp.
budynek składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13 - toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 46, 51 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony z balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej), indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd, gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).

Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców domu. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych. Położenie na osi północ - południe gwarantuje doskonałe naświetlenie z widokiem na tereny zielone i panoramę miasta.

Obiekt sąsiaduje z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.
Szczegóły - [Bochnia] Osiedle Panorama
0 obiekty kultury i rozrywki2 sklepy1 szkoła i uczelnia1 lokal gastronomiczny0 przystanków komunikacji
Damian Daraż 08.08.2017, godz. 18:49
odpowiedz
Damian Daraż 08.08.2017, godz. 18:47
Osiedle „Panorama” w Bochni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia połączenia - malownicza, cicha okolica - z zapleczem handlowo-usługowym w postaci kompleksu Murowianka, w skład którego wchodzą: przedszkole, apteka, gabinety lekarskie i
stomatologiczne, supermarket, restauracja z zapleczem konferencyjnym,
usługi fryzjerskie, pralnicze, bankowe itp.
budynek składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami
oraz 13 - toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o
powierzchni 26, 46, 51 i 59 m², mieszczą się w
sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z
nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie
mieszkania posiadają duże balkony z balustradami (połączenie szkła i
stali nierdzewnej), indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd,
gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon,
specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV
oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i
wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).

Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców domu. W bezpośrednim
otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych. Położenie na osi północ -
południe gwarantuje doskonałe naświetlenie z widokiem na tereny zielone i panoramę miasta.

Obiekt sąsiaduje z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni
jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m,
od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję