[Bronisze] Ożarów I Logistics Centre

[Bronisze] Ożarów I Logistics Centre

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Bronisze] Ożarów I Logistics Centre

O inwestycji [Bronisze] Ożarów I Logistics Centre

Ożarów I Logistics Centre to nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy, który położony jest w województwie mazowieckim, w Broniszach pod Warszawą. Ten magazyn do wynajęcia znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ‒ w odległości ok. 6 km od Pruszkowa i 15 km od Warszawy. Magazyn posiada również bardzo dogodne połączenie z autostradą A2 (Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin), dzięki trasie S7/S8. Wjazd na tę trasę znajduje się zaledwie 1,5 km od centrum logistycznego. Całkowita powierzchnia tego obiektu wynosi ponad 10 000 mkw.
Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Bronisze] Centrum Logistyczne Ożarów [mazowieckie] Importer warzyw i owoców przedłuża najem w Ożarów I Logistics Centre
Kajtman
magazyny.pl
Centrum Logistyczne Ożarów, to nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy, który położony jest w województwie mazowieckim, w Broniszach pod Warszawą. Ten magazyn do wynajęcia znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ‒ w odległości ok. 6 km od Pruszkowa i 15 km od Warszawy. Magazyn posiada również bardzo dogodne połączenie z autostradą A2 (Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin), dzięki trasie S7/S8. Wjazd na tę trasę znajduje się zaledwie 1,5 km od centrum logistycznego. Całkowita powierzchnia tego obiektu wynosi ponad 10 000 mkw.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Centrum Logistyczne Ożarów 


magazyny.pl 
REKLAMA